Розпорядження з ОД №1-ОД § 1 «Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції серед посадових осіб Управління освіти, культури, молоді та спорту Мереф’янської міської ради та підпорядкованих йому закладах»
| Скликання: | VIII |
| Сесія: | СІЧЕНЬ (2026) |
| Тип документу: | Розпорядження з ОД |
| Дата прийняття: | 05.01.2026 |
| Дата оприлюднення: | 05.01.2026 |
| Автор: | Олена КУЯН |
| Номер документу: | 1-ОД § 1 |
| Назва документу: | Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції серед посадових осіб Управління освіти, культури, молоді та спорту Мереф’янської міської ради та підпорядкованих йому закладах |
| Прикріплені файли: |
МЕРЕФ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05 січня 2026 року м. Мерефа № 1-ОД § 1
|
Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції серед посадових осіб Управління освіти, культури, молоді та спорту Мереф’янської міської ради та підпорядкованих йому закладах |
Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», наказу Національного агентства з питань запобігання корупції «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» від 27.05.2021 року № 277/21, у зв’язку з кадровими змінами в структурі Мереф’янської міської ради, враховуючи рішення LXV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання 2307/25 від 18 липня 2025 року «Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 19.11.2020 №11/20/ зі змінами/», рішення LХV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 18 липня 2025 року № 2309/25 «Про створення юридичної особи публічного права – Управління освіти, культури, молоді та спорту Мереф’янської міської ради та затвердження Положення про Управління освіти, культури, молоді та спорту Мереф’янської міської ради», з метою забезпечення єдиного підходу до організації антикорупційної роботи, керуючись розпорядженням міського голови № 1-ОД§3 від 02.01.2024 року та п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:
1. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Мереф’янської міської ради (далі Управління):
1.1 Визначити власними розпорядчими документами уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.
1.2 Розробити та затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції.
1.3 Надати до 23.01.2026 року копії розпорядчих документів про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Управлінні та копію Положення про неї уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в структурних підрозділах та депутатському корпусі Мереф’янської міської ради Олені КУЯН для здійснення координації діяльності з дотримання антикорупційного законодавства.
1.4 У зв’язку з кадровими змінами в підпорядкованих Управлінню освіти, культури, молоді та спорту закладах, забезпечити визначення уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції, згідно з Додатком 1.
2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Веніамін СІТОВ
Олена КУЯН




