Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ХХХ сесія Мереф'янської міської ради від 12.04.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  12 квітня 2019 року    

                                                           

№ з/п

назва рішення

б/н

Про визнання повноважень депутата Мереф’янської міської ради VIІІ скликання    Доброскокіной Тетяни Іванівни

1.

Про затвердження порядку денного ХХХ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Інститутська в селищі Селекційне Харківського району Харківської області».

3.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Квітуча в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

4.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Конституції в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

5.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Лесі Українки в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

6.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт частини дороги від вул.Овочівників  до вул. Паркова в селищі Селекційне Харківського району Харківської області».

7.

Про надання дозволу на розробку  проектної документації  «Капітальний ремонт майданчика для місць паркування  автотранспорту по вул.Савченка  в м.Мерефа Харківського району Харківської області».

8.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний  ремонт тротуару по вулиці Дніпровська  в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

9.

Про прийняття у комунальну власність Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області об’єктів нерухомого майна.

10.

Про прийняття у власність Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади нежитлової будівлі, яка розташована за адресою : сел. Селекційне, вул. Теплічна, 11, Харківського району Харківської області.

11.

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету  Мереф’янської міської ради. Додаток

12.

Про заборону продажу пива, алкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у межах Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади  у період з 22.00 до 08.00

 

13.

Про звернення Мереф’янської міської ради щодо необхідності якнайшвидшого прийняття проектів Законів України № 9518 та № 9519, спрямованих на спрощення розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та суттєвого зменшення податків при придбанні автомобілів (реєстраційний номер 9518 та реєстраційний номер  9519).

14.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей.

15.

Про затвердження плану діяльності Мереф`янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

16.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами). Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

 

17.

Про преміювання.

18.

Про надання згоди на розробку Детального плану території, обмеженої вулицею Дніпровською, провулком Незаможника, вулицею Незаможника.

19.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Уральська, 43 гр. Кобець А.О. та гр. Помеляйко О.Б

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 55 гр. Бовт В.В.

21.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Мірошниченка, 25 гр. Міщенко Л.А.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Озерянська, 5 гр. Монзуль А.С.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Шевченка, 74/58 гр. Авраменку В.В.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Свободи, 8 гр. Сошенко Л.М.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 95 гр. Лапеєву А.О.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Козацький, 12 гр. Луценку С.О.

27.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 292 ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України»

28.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дибенка гр. Коваленку  С.О.

29.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Шевченка, 74/58 гр. Авраменку В.В.

30.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, площа Зелена, 183-А гр. Кривчун О.В.

31.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 47 гр. Головко Н.Т.

32.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (на підставі викупу) та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, площа Зелена, 183-А гр. Кривчун О.В.

33.

Про продовження терміну дії рішення V сесії Мереф’янської міської ради VII скликання від 29 січня 2016 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та за адресою: м. Мерефа, пров. Слов’янський, 18-А гр. Прокопенко Т.В.» строком на 12 місяців.

34.

Протокол ХХХ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

35.

Протокол поіменного голосування

36.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

37.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

38.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

 

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень