Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XII сесія Мереф'янської міської ради від 11.06.2021 р. (ІІ частина)

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ХІІ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 11.06.2021 р.

458/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою  та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, пров. Борткевича  Сергія, 3  гр.Безродній С.С, гр.Безродному О.І.

459/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Олега Кошового, 6  гр. Бронік О.С., гр. Макогон Г.С., гр. Макогон Л.В.

460/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 8 Березня, 10  гр. Бюрбану О.А.

461/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: с. Олександрівка, вул. Перемоги, 36 гр. Глущенко Г.І.

462/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, площа Зелена, 28 гр. Гончарову І. І.

463/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 138  гр. Іваночко М.В.

464/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Пушкіна, 29  гр. Катрічу А.С.

465/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 88 гр. Колесник Т.О.

466/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Підлісна, 8 гр. Кравченку Е.І.

467/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 112 гр. Куріловій С.Л.

468/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Шейки Павла, 68  гр. Курсову В.І.,гр. Курсову В.В.

469/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Жуковського, 35 гр. Лозюк Г.І. та гр. Лозюку І.Р.

470/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Горького, 169  гр. Москаленко Є.М.

471/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Слав'янська, 29 гр. Педченку П.О. та гр. Педченко В.П.

472/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Хмельницького Богдана, 26  гр. Петрушевській А.І.

473/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Некрасова, 27 гр. Пугач Л.В.

474/21

Про затвердження технічної документації із та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 27 гр. Тарасенко О.Ю., гр. Тарасенко Ю.А.

475/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Слобідська, 75  гр. Ткач Т.М.

476/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Вишетравської, 15-А гр. Ткаченко В.Г.

477/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Гоголя, 3, гр. Ушаковій Г.І.

478/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 66 гр. Хихлі Л.М.

479/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Горького, 76 гр. Черкашиній Н.В.

480/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Тургенєва, 20 гр. Шабельник С.В.

481/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 47 гр. Шевченко В.В.

482/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Гагаріна, 47 гр. Шевченко Н.О.

483/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незаможника, 20 гр. Яритій О.М., гр. Яритому О.О

484/21

Про скасування рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо   відведення земельної ділянки та передачі її у власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Борова, 12, гр. Сушик Г.В.

485/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Зелена гр. Габінет Т.М.

486/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «Водолій», ділянка №63М  гр. Гулазі М.Р.

487/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в  м. Мерефа, вул. Дніпровська, 138  гр. Іваночко М.В.

488/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, вул. Перемоги, 8 гр. Колодяжному Ю.О.

489/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва господарства в м. Мерефа, 2-й в'їзд. Мірошниченка, 7 гр. Кравцову О.Ю.

490/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування житлового будинку в с. Нижня Озеряна, вул. Озерянська, 8 гр. Літвінову О.А.

491/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Нижня Озеряна, вул. Озерянська, 8 гр. Літвінову О.А.

492/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, вул. Олега Кошового, 6  гр. Макогон Л.В.

493/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа вул. Соборна, 28 гр. Підкопай О.Г.

494/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та розміщення базової станції мобільного зв’язку в м. Мерефа  ПрАТ «Київстар»

495/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування капітальної будівлі кіоску в м. Мерефа, вул. Незалежності, 87-А  гр. Протасовій Л.О.

496/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку в м. Мерефа вул. Борова, 12, гр. Сушик Г.В.

497/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Гоголя, 3, гр. Ушаковій Г.І.

498/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «ШЕЛКОВОД» №91,93 гр. Цегольник Л.Г.

499/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «Водолій», ділянка №35М,  гр. Ярітенко Т.О.

500/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, в'їзд Лозівський, 16, гр. Буряківській Л.С. Бажину П.О.

501/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель за адресою: м. Мерефа, пров. Український, 7, гр. Закривидорозі В.А.

502/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 7, гр. Левішко О.Б.

503/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, в'їзд Соборний, 1-Д, гр. Овчаровій С.М.

504/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, в'їзд Лозівський, 14, гр. Олексієнко Л.В.

505/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її в оренду за адресою: м. Мерефа, вул. Кримська ПрАТ «ВФ Україна»

506/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Дніпровський, 9, гр. Свинаренко А.Є.

507/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель за адресою: м. Мерефа, в'їзд, Островерхівський, 2 гр. Тижненку С.В.

508/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова, 77, гр. Шеіній В.В.

509/21

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, площа Шевченка, 5 гр. Удовіченко О.Л.

510/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 22-О,  гр. Бойченку І.П.

511/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Д,  гр. Житному С.В.

512/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Зелена, 3-А  гр. Куян О.В.

513/21

Про внесення змін в рішення IХ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 квітня 2021 року №335/21 «Про відмову в наданні дозволу на ророблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна гр. Крючковій К.С»

514/21

Про внесення змін в рішення IХ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 квітня 2021 року №381/21«Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Скоромосі С.М.»

515/21

Про  надання  згоди на поділ земельних  ділянок на території Мереф’янської міської ради

516/21

Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Мереф’янської міської ради

517/21

Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в м. Мерефа 

518/21

Про припинення права користування земельними ділянками Комунальному підприємству «Мереф’янський комунальний ринок»

Протокол поіменного голосування

Протокол засідання

Протокол комісії з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва, гендерних і правових питань, депутатської  діяльності, етики та регламенту

Протокол комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Протокол комісії з питань  планування соціально-економічного розвитку,  бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації

Протокол комісії з питань  планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля

 

Відео засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень