Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXI сесія Мереф'янської міської ради від 11.02.2022 року - частина III

Протокол поіменного голосування

Протокол засідання

ВІДЕО ЗАСІДАННЯ

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ХХІ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 11.02.2022 р. -  частина III

976/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну  власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня/вул. Джерельна, 7/2 гр. Козиренко Д.М. та гр. Миргород А.О.

977/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Станційна, 5 гр. Кресняковій С.В.

978/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Щасливий, 5 гр. Легезі О.В.

979/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Маяковського, 16 гр. Литвиненку С.В.

980/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Островерхівська, 13 гр. Миргороду В.Ю.

981/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, 2-й в’їзд Незалежності, 14 гр. Мірошниченко А.С.

982/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну  власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 8-А гр. Онищенко Н.І. та гр. Онищенко Т.О.

983/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Заводська,13/пров. Заводський,21 гр. Перелигіній В.І.

984/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Шевченка/вул. Культури, 29/82 гр. Рудим С.О. та гр. Рудим О.О.

985/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 63 гр. Токару М.К.

986/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Сірка Івана, 1 гр. Черкашиній Г.В.

987/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 12 гр. Шиманській І.Р.

988/22

Про скасування рішення № 45/776 Мерефянської міської ради народних депутатів  від 08.08.1995 р. «Про надання земельної ділянки гр. СОБОЛЕВІЙ С.О. для особистого підсобного господарства.»

989/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 145  гр. Кривошею В.М.

990/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, пров. Український, 9 гр. Легезі Л.М.

991/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Шевченка, 3 гр. Лялюку С.М.

992/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Горького, 119 гр. Мазан А.В.

993/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Овчаренка Дмитра, 20 гр. Петренко О.В.

994/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в смт. Утківка, вул. Комарова, 7 гр. Писарєву М.О.

995/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, вул. Вишнева, 18 гр. Романюсі О.Ю.

996/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Транспортна, 20-А гр. Ситникову Ю.С.

997/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Юрченка Олександра, 38-А  гр. Сорокіній О.А.

998/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Лихачівська, 19 гр. Тараненку Д.А.

999/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, пров. Український, 9 гр. Червоній Г.В.

1000/22

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа,  вул. Ломоносова/пров. Український, 20/11 гр. Червоному В.А.

1001/22

Про затвердження проекту землеустрою відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Зелена, гр. Габінет Т.М.

1002/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Нижня Озеряна, пров. Прудний, 1 гр. Гуденко С.В.

1003/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, СТ «Водолій», ділянка №63М гр. Гулазі М.Р.

1004/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Карлашенку С.М.

1005/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, 2-й в’їзд Мірошниченка, 7 гр. Кравцову О.Ю

1006/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Кулакевич Н.В.

1007/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її в оренду за адресою: м. Мерефа,поблизу ділянки з кадастровим номером 6325158800:02:001:0004  ТОВ «лайфселл»

1008/22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 41 гр. Хачатряну М.П.

1009/22

Про внесення змін в рішення 761/21 ХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 22.10.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в м. Мерефа, вул. Піщаний кар’єр, 4 км, 1-А ТОВ «ТПК «Опора»

1010/22

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 260 гр. Артьомову В.В.

1011/22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території Мереф’янської міської ради та передачу земельних ділянок в постійне користування КП «ВОДОКАНАЛ».

1012/22

Про надання дозволу на  розроблення нормативної грошової оцінки земель (земельних ділянок) територіальної громади.

1013/22

Про звернення депутатів Мереф’янської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо забезпечення виконання Закону України «Про основи національного спротиву»

1014/22

Про звернення депутатів Мереф’янської міської ради до Президента України В. Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Голови Служби безпеки України щодо необхідності посилення боротьби з колаборантами.

1015/22

Про звернення депутатів Мереф’янської міської ради до Верховної Ради України щодо невідкладного ухвалення законопроектів №№ 6394, 6395, 6396 і 6397, які передбачають запровадження економічного паспорта українця.

 

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури,спорту, молодіжної політики, охорони здоров'я та соціального захисту населення Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф'янської міської ради VIII скликання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень