Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXIX сесія Мереф'янської міської ради від 15.03.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХІХ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  15 березня 2019 року  

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХІХ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про внесення змін до рішення XII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 11.08.2017 року «Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Мереф’янської міської об’єднаної  територіальної громади на 2017-2020 роки» (зі змінами).

3.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.

4.

Про затвердження Програми та Положення економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської об’єднаної  територіальної громади на 2019 рік.

5.

Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 26 січня 2018 року «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвиток інфраструктури Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади».

6.

Про внесення змін до Комплексної  Програми профілактики та протидії злочинності на території Мереф’янської  міської ОТГ на 2019 - 2020 роки.

7.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

8.

Про внесення змін до рішення XXVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 21  грудня 2018 року «Про  здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

9.

Про встановлення строку поливного сезону та нарахування кількості води на полив у 2019 році.

10.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника» вольєру для собак.

11.

Про затвердження Переліку назв вулиць, провулків, в’їздів, проїздів, площ, тупиків, які розташовані на території Мереф’янської міської ради. Додаток

12.

Про внесення змін у рішення XXVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 21 грудня 2018 року «Про розробку проектної документації «Реконструкція системи опалення  комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа I-III ступенів №7  Мереф’янської міської ради Харківської області» розташованої по вул. Овочівників 41 в сел. Селекційне Харківського району Харківської області »».

13.

Про внесення змін у рішення XXVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 21 грудня 2018 року «Про розробку проектної документації «Реконструкція системи опалення комунального закладу  дошкільної освіти  «Мереф’янський ясла-садок №3» Мереф’янської міської ради Харківської області розташованого за адресою сел. Селекційне вул.Овочівників 43 Харківського району Харківської області»».

14.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт тротуару на перетині вулиць Савченка та Лесі Українки в м.Мерефа Харківського району Харківської області ».

15.

Про коригування проектної документації «Реконструкція адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м.Мерефа, вул. Культури, 2 б, Харківського району Харківської області» Коригування.

16.

Про розробку проектної документації «Нове будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги на одного лікаря з квартирою в р-ні площі Шевченка в м. Мерефа Харківського району Харківської області».

17.

Про внесення змін у рішення XXV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання «Про затвердження структури Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради на 2019 рік»  від 17 жовтня 2018 року.

18.

Про створення кадрового резерву Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради на 2019 рік.

19.

Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 05.09.2016 р. «Про утворення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради VIII скликання».

20.

Про внесення змін у рішення XXVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 21 грудня 2018 року «Про створення  Центру надання адміністративних  послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради».

21.

Про затвердження Концепції розвитку Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради на 2019-2020 роки.

22.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, пров. Холодногірський, 5 гр. Карцевій С.В. та гр. Медвєдєвій Л.О.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: сел. Утківка, вул. Зоряна, 14 гр. Лисих Л.Д.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 1 Травня, 43-А гр. Ілінській Т.Д.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Новопроїжджий, 11 гр. Руденку А.М.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 43-Б, гр. Калюжній С.П.

27.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Мірошниченка, 27, гр. Кремляковій В.М.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Овчаренка Дмитра, 10, гр. Олійникову А.М.

29.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 8 гр. Заваді В.М. та гр. Гнатченко О.М.

30.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: сел. Утківка, вул. Лугова, 31 гр. Савченку Р.А.

31.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров.     Холодногірський, 5 гр. Карцевій С.В.

32.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення КП «АГРОМАКС» за адресою:
м. Мерефа, вул. Незаможника, 3.

33.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель за рахунок земель житлової та громадської забудови Комунальному закладу охорони здоров’я Мереф’янській центральній районній лікарні за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 148.

34.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 22-У гр. Виноградському І.В. та гр. Хирному В.Г.

35.

Про поновлення права оренди на земельну ділянку за адресою:
м. Мерефа, вул.; Сумська, 6-В ФОП Жукову Р.Л.

36.

Про внесення змін в рішення XXVII сесії Мереф’янської міської ради VIІI скликання від 21 грудня 2018 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа,
вул. 5 Вересня, 46 гр. Мікуліній Т.М.

37.

Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в м. Мерефа.

38.

Про внесення змін у рішення ХХVІІ сесії від 21.12.2018 р. «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови ПП «ЕРА-1» за адресою: м. Мерефа, площа Шевченка,5.

39.

Про дострокове припинення повноважень депутата Мереф’янської міської ради VIІІ скликання Степанова Олександра Юрійовича.

40.

Протокол ХХІХ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

41.

Протокол поіменного голосування

42.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

43.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

44.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

45.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень