Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXXVI сесія Мереф'янської міської ради (частина І) від 06.09.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХVІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  06 вересня 2019 року  

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХХVІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців та актів цивільного стану Виконавчим комітетом Мереф’янської міської ради.

3.

Про перейменування  комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Мереф’янської міської ради Харківської області  та затвердження його Статуту у новій редакції.

4.

Про затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти «Мереф’янський ясла-садок №1» Мереф’янської міської ради Харківської області у новій редакції. Додаток

5.

Про затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти «Мереф’янський дитячий садок №2» Мереф’янської міської ради Харківської області у новій редакції. Додаток

6.

Про затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти «Мереф’янський ясла-садок №3» Мереф’янської міської ради Харківської області у новій редакції. Додаток

7.

Про затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти «Мереф’янський дитячий садок №4» Мереф’янської міської ради Харківської області у новій редакції. Додаток

8.

Про затвердження Статуту комунального закладу дошкільної освіти «Утківський дитячий садок» Мереф’янської міської ради Харківської області у новій редакції. Додаток

9.

Про відкриття відділення в КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард»».

10.

Про внесення змін до Програми розвитку культури Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2019 роки та додатків до неї.

11.

Про внесення змін до Програми розвитку спорту Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2019 роки та додатків до неї.

12.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.

13.

Про внесення змін до рішення XXVI скликання Мереф’янської міської ради VIII скликання від 07 грудня 2018 року «Про надання дозволу на місцеве запозичення».

14.

Про затвердження Положення  Служби у справах дітей та сім'ї Виконавчого комітету  Мереф'янської міської ради( у новій редакції).

15.

Про внесення змін до рішення L сесії Мереф’янської міської ради VI скликання «Про затвердження Положення про веб-сайт Мереф’янської міської ради та її виконавчого комітету у інформаційній мережі Інтернет» та до «Положення про веб-сайт Мереф’янської міської ради та її виконавчого комітету у інформаційній мережі Інтернет».

16.

Про внесення змін у додаток № 1 Програми  забезпечення функціонування  Мереф’янської об’єднаної первинної  організації ветеранів України на 2019 рік, затвердженої рішенням ХХVІ сесії VІІІ скликання від 07 грудня 2018 року.

17.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мерефʼянської міської ради від 13.08.2019 року №533 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Реконструкція житлового чотирьохквартирного будинку по
вул. Шахбазова Академіка, 12 а в м. Мерефа, Харківського району, Харківської області (Коригування)».

18.

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт будівлі навчально-господарського блоку (літ. «Б-1») Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 за адресою: Харківська область, Харківський район, місто Мерефа, вулиця Лесі Українки, 68».

19.

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Будівництво туалету за адресою: Харківська область, Харківський район, місто Мерефа, вул Культури, 2Б».

20.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт приміщень І поверху з термомодернізацією будівлі у навчально-господарському блоці (літ. «Б-1») Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 за адресою: Харківська область, Харківський район, місто Мерефа, вулиця Лесі Українки, 68».

Протокол поіменного голосовання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень