Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

IV сесія Мереф'янської міської ради від 22.12.2020 р.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

 

ІV сесія Мереф’янської міської ради VІІІ скликання

від  22 грудня  2020 року

91/20

Про затвердження порядку денного ІV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання                                                                 

92/20

Про внесення змін до рішення № 32/20 ІІ сесії Мереф’янської міської ради «Про затвердження Програми соціального  захисту населення Мереф’янської міської  ради на 2020-2022 роки у новій редакції» від 04.12.2020 року. 

93/20

Про прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району у комунальну власність територіальної громади Мереф’янської міської ради.

94/20

Про прийняття Яковлівської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області
(код ЄДРПОУ 25038104) та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району у комунальну власність територіальної громади Мереф’янської  міської ради.

95/20

Про затвердження Положення про фонд загального обов’язкового навчання в закладах загальної середньої освіти Мереф’янської міської ради.

96/20

Про затвердження поточних  індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

Поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води

97/20

Про затвердження  Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти Мереф’янської міської ради.

98/20

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів за рахунок коштів місцевого бюджету Мереф’янської міської ради.

99/20

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2019 року «Про міський бюджет  Мереф’янської міської ради на 2020 рік» та додатків до нього               (зі змінами) (20502000000).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

100/20

Про  затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 578 від 21.12.2020 року.

101/20

Про бюджет Мереф’янської міської територіальної громади на 2021 рік  (20502000000).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

102/20

Про преміювання.

103/20

Про надання дозволу на коригування проектної документації по робочому проєкту «Реконструкція будівлі дитячого  садка по вул. Леонівській, 42 в  м. Мерефа Харківського району, Харківської області»

104/20

Про розгляд електронної петиції щодо встановлення арт-об’єкту «Я люблю Мерефу» в центральній частині міста.

105/20

Про затвердження Додаткового переліку підприємств, установ, організацій,  що надають соціально важливі послуги населенню на території Мереф’янської міської територіальної громади (в новій редакції).

106/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  2-й в'їзд Мірошниченка, 19 гр. Кареліній В.І.

107/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: м. Мерефа, пров. Незалежності, 11 гр. Тузко В.А.

108/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Козацька, 88 гр. Колесник Т.О.

109/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Березова, 8 гр. Ситніковій Т.Ф. та гр. Гончаренку О.Д.

110/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: смт Утківка вул. Комарова, 2-А гр. Ситніковій О.В.

111/20

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за адресою: м. Мерефа, в'їзд Харківський, 2-А гр. Гуріній А.О.

112/20

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  зі зміною цільового призначення з земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 283 гр. Гриценко Є.Ю.

113/20

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування існуючої базової станції мобільного зв’язку за адресою: м. Мерефа, вул. Кримська ПрАТ «ВФ Україна».

114/20

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Шейки Павла, 68 гр. Курсову В.І.

115/20

Про внесення змін в рішення XLVI сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 жовтня 2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 44-А гр. Сєроклін Н.М.»

116/20

Про внесення змін в рішення XLVI сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 жовтня 2020 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Яковлівська, 22 гр. Бусигіній Г.В.»

117/20

Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Мереф’янської міської ради

 

Протокол постійної комісії з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва, гендерних і правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту

 

Протокол постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

Протокол постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

Протокол постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку,  бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації

 

Протокол постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля

 

Протокол засідання ІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання                                           

Протокол поіменного голосування

ВІДЕО ЗАСІДАННЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень