Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Засідання виконавчого комітету від 13.03.2018 року

№З/П

Назва рішення

№ рішення

       1

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 13.03.2018р . /протокол №11

179

 1.  

Про затвердження заходів екологічного двомісячника «Зелена весна 2018».

180

 1.  

Про забезпечення дітей Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади позашкільними формами виховання.

181

 1.  

Про діяльність ВКП «Служба замовника» за 2017 рік та план роботи на 2018 рік.

182

 1.  

Про діяльність КП «Мереф’янський комунальний ринок» за 2017 рік та план роботи на 2018 рік.

183

 1.  

Про діяльність КП кіноцентр «Спутник» за 2017 рік та план роботи на 2018 рік.

 

184

 1.  

Про внесення змін в рішення виконкому Мереф’янської міської ради від 21.12.2017р. №1229 «Про затвердження графіку прийому громадян працівниками відділів Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради».

185

 1.  

Про внесення змін до складу комісій виконкому Мереф’янської міської ради VIII скликання.

186

 1.  

Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки або піклування та затвердження Положення про неї.

187

 1.  

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу з реалізації кращого проекту з благоустрою Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

188

 1.  

Про збереження права користування житлом за неповнолітнім ______, ______ р.н.

189

 1.  

Про надання згоди на об’єднання двох квартир в цілому в житловий будинок та присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (м.Мерефа, вул. ______).

190

 1.  

Про внесення змін до рішення виконкому Мереф’янської міської ради від 24.01.2017р. №83 «Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомості (м.Мерефа, в’їзд ______).

191

 1.  

Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі літ. «А-2» (м.Мерефа, вул. ______).

192

 1.  

Про упорядкування поштової адреси житловому будинку (м. Мерефа вул. ______).

193

 1.  

Про упорядкування поштової адреси житловому будинку (м. Мерефа вул. ______).

194

 1.  

Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. ______, (м. Мерефа вул. ______).

195

 1.  

Про надання разової матеріальної грошової допомоги громадянам.

196

 1.  

Про внесення змін в рішення  виконкому Мереф’янської міської ради від 11.04.2017р. №398 «Про надання повноважень посадовим особам Мереф’янської міської ради та її виконавчих органів на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

197

 1.  

Про затвердження складу Комісії з питань Бюджету участі.

198

 1.  

Про внесення змін до рішення виконкому Мереф’янської міської ради від 23.01.2018р. №89 «Про упорядкування поштової адреси житловому будинку гр. ______  (м. Мерефа вул. ______)»

199

 1.  

Про затвердження переліку базових підприємств з метою дослідження цінової ситуації на споживчому ринку Мереф’янської міської ОТГ.

200

 1.  

Про надання дозволу на безкоштовне відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківської області Федун Вероніки, 11.04.2015 р.н.

201

 1.  

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківської області Купріянової Анастасії, 27.03.2014 р.н. з  50 % знижкою батьківської плати.

202

 1.  

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківської області Павлової Анни, 01.11.2011 р.н. з 50 % знижкою батьківської плати.

203

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Камишан Л.І., біля вул. Дніпровська, 133).

204

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Камишан Л.І., вул. Дніпровська, 133).

205

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ТОВ «Меркурій»).

206

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Александров О.В.)

207

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Арзуманян С.А.)

208

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Василенко М.В.)

209

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Журавель Н.В.)

210

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Зінченко В.В.)

211

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Мозговий О.В.)

212

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Опешко Л.П.)

213

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Романовим А.В.)

214

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Русак Л.К.)

215

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ТОВ «Дельта», вул. Бджілостанція)

216

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ТОВ «Дельта», вул. Дніпровська)

217

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ТОВ «Дельта» вул.Савченка)

218

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства ТОВ («Дельта» пл. Шевченка)

219

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ТОВ «Лідер-2014»)

220

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ТОВ «Основа Інфо»)

 

221

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Лєфтєр К.С.)

222

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській  раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Нікітіч А.С.)

223

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Трамбовкін Д.В.)

224

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0210150) Додаток 

225

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211010) Додаток

226

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211020) Додаток

227

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211030) Додаток

228

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211100) Додаток

229

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211150) Додаток

230

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0211160) Додаток

231

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0213030) Додаток

232

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0213240) Додаток

233

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0214060) Додаток

234

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0214080) Додаток

235

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0216030) Додаток

236

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217330) Додаток

237

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217350) Додаток

238

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217370) Додаток

239

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217460) Додаток

240

 1.  

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0218110) Додаток

241

 1.  

Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0216010) Додаток

242

 1.  

Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217310) Додаток

243

 1.  

Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2018 рік (за КПКВК МБ 0217360) Додаток

244

 1.  

Про затвердження Положення  про фінансування діяльності районних комітетів органів самоорганізації населення та  фінансове заохочення активу  районних комітетів Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

245

 1.  

Про відмову у постановці на  квартирний облік гр. ______.

246

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

247

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

248

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

249

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

250

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

251

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

252

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ______.

253

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень