A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

IX сесія Мереф'янської міської ради від 09.04.2021 р. - частина II

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ІХ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 09.04.2021 р. – частина 2

 

291/21

Про затвердження технічної документації  із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, в’їзд Свяченівський, 10 гр. Антоновій В.І., гр. Гнатенко Р.М.

292/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, пров. Дачний/вул.Дачна №1/27 гр. Безщасній Ю.М.

293/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність та території Мереф’янської міської

ради в м. Мерефа, 2-й в'їзд Овчаренка Дмитра, 12 гр. Бережній Г.О.

294/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф'янської міської ради в сел. Верхня Озеряна, вул. Чехова, 5 гр. Бондаренко О.Т., гр. Бондаренко О.М.

295/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, вул. Жуковського, 40 гр. Босняк О.В.

296/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, вул. 1 Травня, 60 гр. Брейш Г.М.

297/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, пров. Поштовий, 10 гр. Вінник Л.Л.

298/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в:м. Мерефа, вул. Культури, 21 гр. Водці В.І.

299/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в м. Мерефа, пров. Річний, 22 гр. Гаркуші Р.В.

300/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Переволошанська, 11 гр. Герасименко О.В.

301/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в:м. Мерефа, вул. Леонівська, 15 гр. Гнатенко О.Г.

302/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в м. Мерефа, вул. Мічуріна, 40 гр. Дмитренко С.О.

303/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в м. Мерефа, вул. Оболонська, 74 гр. Зінченко Т.О.

304/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в  м. Мерефа, вул. Слобожанська, 41 гр. Івановій З.В.

305/21

Про затвердження технічної документації із  землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф'янської міської  ради в м. Мерефа, пров. Шевченка, 50 гр. Карпенко Г.П., гр. Дідул Ю.М.

306/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в  м. Мерефа, вул. Перемоги, 8 гр. Колодяжному Ю.О.

307/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, пров. Мереф'янський, 5 гр. Кунгурцеву В.В.

308/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власністьна території Мереф'янської міської ради в   м. Мерефа, пров. Станційний, 12 гр. Луцькій Л.В.

309/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в м. Мерефа, вул. Залізнична, 30 гр. Мірошніченку О.О.

310/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки  у власність на території Мереф'янської міської  ради в м. Мерефа, пров. Незалежності, 7 гр. Надточому Є.М.

311/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в  м. Мерефа, пров. Ржавський, 8 гр. Омельченко О.О

312/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, пров. Прусянський, 1 гр. Піліпєнку О.В., гр. Пилипенко О.М.

313/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, вул. 8 Березня, 29 гр. Рогозян О.В.

314/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф'янської міської ради в м. Мерефа, 1-й в’їзд Мирошниченка, 13 гр. Романовій Л.В., гр. Романову В.М.

315/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в  м. Мерефа, вул. Театральна, 11 гр. Савченку А.Я.

316/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в  м. Мерефа, вул. Кобзаря, 30 гр. Сайко Ю.М.

317/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф'янської міської ради в  м. Мерефа, вул. Героїв Чорнобиля, 13 гр. Сибіряковій О.А., гр. Чуніхіну Ю.М.

318/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в  смт. Утківка, вул. Комарова, 2-А гр. Ситніковій О.В.

319/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність на території Мереф'янської міської ради в  м. Мерефа, вул. Березова, 8 гр. Ситніковій Т.Ф., гр. Гончаренку О.Д.

320/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в  м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 76 гр. Сіроклину К.В.

321/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в  м. Мерефа, вул. Лугова, 33 гр. Смирновій А.В.

322/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської  ради в  м. Мерефа, пров. Ватутіна, 13 гр. Сутиріній І.В.

323/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність на території Мереф'янської міської ради в  смт. Утківка, вул. Борова, 4 гр. Ткаченко Ю.М.

324/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Дніпровська, 246-А гр. Бойченко Н.Г.

325/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф'янської міської ради в с. Яковлівка зі східної сторони вул. Центральна 20 гр. Бескровному В.І.

326/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в с. Нижня Озеряна гр. Задорожному К.В.

327/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Слобожанська, 41 гр. Івановій З.В.

328/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Кошового Олега, 6 гр. Макогон Л.В.

329/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Оболонська, 6/вул.Хмельницького Богдана,1 гр. Обозній Н.Є.

330/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в сел. Селекційне, вул. Журавлина, 6 гр. Тарановій С.М.

331/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна гр. Горбавцовій І.В.

332/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради в межах населеного пункту с. Нижня Озеряна  гр. Катрич О.М.

333/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна гр. Крючкову О.М.

334/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна гр. Крючкову С.О.

335/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна  гр. Крючковій К.С.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень