Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXXII сесія Мереф'янської міської ради від 10.06.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  10 червня 2019 року      

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХХІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про внесення змін до «Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Мереф’янської міської ради».

3.

Про затвердження параметрів Бюджету участі на 2020 рік.

4.

Про внесення змін та доповнень до рішення XXVI сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 07.12.2018р.  «Про затвердження Програми соціального захисту населення  Мереф'янської міської ради на 2018-2020 рік  (у новій редакції)».

5.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф`янської міської ради за  3 місяці 2019  року.

Додаток 1

Додаток 2

6.

Про надання дозволу на списання проектів.

7.

Про надання дозволу по передачі на баланс ОСББ матеріальних цінностей.

8.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2 

Додаток 3

Додаток 4 

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

9.

Про розробку проектної документації «Реконструкція частини нежитлової будівлі літер «Е1» за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 248/1».

10.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Квітуча в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

11.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника» нежитлової будівлі.

12.

Про внесення змін у рішення XXVсесії Мереф’янської міської ради VIII скликання «Про затвердження структури Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради на 2019 рік»  від 17 жовтня 2018 року».

13.

Про внесення змін до  Статуту ВИРОБНИЧОГО – КОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЛУЖБА ЗАМОВНИКА» та затвердження його в новій редакції.

14.

Про розроблення Генеральних планів м. Мерефа,  сел. Селекційне Харківського району Харківської області.

15.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Некрасова, 18 гр. Котовій Н.В.

16.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Меліоративна, 41 гр. Корольову О.А.

17.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, в’їзд Прусянський, 3 гр. Гутнік А.М.

18.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 19 гр. Трегуб О.С.

19.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Польова, 5 гр. Свірідовій Т.О.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 18 гр. Соловйовій О.П.

21.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: сел. Селекційне, вул. Селекційна, 44 гр. Пилипенку С.М.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 234-А гр. Сидоренко А.О.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Свяченівська, 23 гр. Денищенку М.М.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Козацький, 14 гр. Луговій Т.Г.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Тургенєва, 18 гр. Жалніній Г.Ю.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Патріотична, 18 гр. Андросюк Г.Ф.

27.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Заборянська, 48 гр. Мамаєвій Т.М.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 153 гр. Дорошенку С.І.

29.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Чкалова, 36-А гр. Зуб О.І.

30.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Леонівська, 22 гр. Гончарук-Бережній Н.Ф.

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Генерала Терентьєва, 36 гр. Колісніченку В.О.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, 3-й в’їзд Козацький, 3-А гр. Овсієнко Т.А.

33.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою:
м. Мерефа, вул. Мічуріна гр. Кривку В.В.

34.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою:    м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 46 гр. Мікуліній Т.М.

35.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови  за адресою:        м. Мерефа, вул. Щаслива, 22 гр. Бескровному М.М.

36.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа,            вул. Набережна, 21 гр. Біленькому В.П.

37.

 

38.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка, 6 гр. Красношапка І.В.

39.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка, 1 гр. Корчагіну М.В.

40.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Леонівська, б/н гр. Гейман С.М.

41.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення з земель для ведення особистого селянського господарства на для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за адресою: м. Мерефа, вул. Мічуріна гр. Павлову А.О.

42.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення з земель для ведення особистого селянського господарства на для розміщення, будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за адресою: м. Мерефа, вул. Мічуріна гр. Борисовському Д.В.

42.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для будівництва та обслуговування АЗС), яка надається в оренду ТОВ «СТАРТ БІЗНЕС-ПЛЮС».

43.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 121/1 гр. Криворотову С.П.

44.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 45 гр. Важненко А.Є.

45.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 12-А гр. Нечепоренку О.В.

46.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Липовий гр. Петрушевській В.Ю.

47.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Липовий гр. Гончарову О.М.

48.

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Липовий гр. Маншиліній О.С.

49.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, в’їзд Соборний, 5 гр. Гамаль І.О.

50.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування розвантажувальної електропідстанції (КТП-703) та розміщення опори лінії електромережі 10 кВ за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Леонівська АК «Харківобленерго».

51.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування розвантажувальної електропідстанції (КТП-265) та розміщення опори лінії електромережі 6 кВ за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Заборянська АК «Харківобленерго».

52.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа,    вул. Дніпровська, 192-А гр. Гриценку М.М.

53.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 234 гр. Молчанову Є.М.

54.

Про продовження терміну дії рішення LXIV сесії Мереф’янської міської ради VI скликання від 30 квітня 2015 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, пров. Соборний гр. Зеєнко І.Р.» строком на 12 місяців.

55.

Про внесення змін та доповнень в рішення XXIX сесії Мереф’янської міської ради VIІI скликання від 15 березня 2019 року «Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в м. Мерефа.

56.

Протокол ХХХІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

57.

Протокол поіменного голосування

58.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

59.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

60.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень