Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XLVI сесія Мереф'янської міської ради (09 жовтня 2020 р.) - ІІІ частина

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХLVІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  09 жовтян 2020 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

70.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Онуфрієву О.С.

71.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Онуфрієвій Н.В.

72.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Кізім В.Ю.

73.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Вініченко І.О.

74.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Наконечному А.С.

75.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Кізім О.Л.

76.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Ярема Н.П.

77.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована с. Верхня Озеряна, гр. Панфелюк В.М.

78.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Готвянському О.А.

79.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Красенко В.К.

80.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Орлову Я.В.

81.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Орловій В.В.

82.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Королькову І.В.

83.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Лещенку О.А.

84.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Курашову О.В.

85.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Мисик В.В.

86.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Байдіній З.В.

87.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 147 гр. Глиняній О.В.

88.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Яковлівська, 22 гр. Бусигіній Г.В.

89.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 33 гр. Філіппову О.В.

90.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 5 гр. Гладких Р.Ю.

91.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, пров. Липовий, 9 гр. Дараган В.Г.

92.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с Нижня Озеряна, пров. Прудний, 3 гр. Кудіній І.Б.

93.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 44-А гр. Сєроклін Н.М.

94.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Хмельницького Богдана, 26 гр. Петрушевській А.І.

95.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Заборянська, 7-Д гр. Фроловій Л.М.

96.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 206 Мереф’янській міській раді, гр. Лопатко І.О. та гр. Лопатко Б.О.

97.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Мічуріна, 71 гр. Барикіній Н.О.

98.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Д гр. Житному С.В.

99.

Про припинення права постійного користування земельною ділянкою за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Д ПРАТ «ХАРКІВ-АВТО»

100.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 22-У гр. Легеза І.М.

101.

Протокол поіменного голосування

102.

Протокол ХLVІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

103.

Протоколи засідань постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

104.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

105.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

 

ВІДЕО ЗАСІДАННЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень