Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXXI сесія Мереф'янської міської ради від 22.05.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  22 травня 2019 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХХІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про надання дозволу на коригування проектної документації до робочого проекту «Реконструкція житлового чотирьохквартирного будинку  по вул. Шахбазова Академіка, 12 а в м. Мерефа, Харківського району, Харківської області».

3.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 17.05.2019 р. № 366 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту - «Реконструкція спортивного майданчика для міні – футболу зі штучним покриттям на території КЗ «Мереф’янська ЗОШ №6 I-III ступенів» по вул.5-го Вересня, будинок 89/вул. Леонівська, будинок 32 м. Мерефа, Харківського району, Харківської області»

4.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 17.05.2019 р. № 367 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту - «Реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на території КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» по вул. Дніпровська 233 м. Мерефа Харківського району, Харківської області»

5.

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації на об’єкт «Реконструкція спортивного майданчика для ігрових видів спорту та індивідуальних занять фізичною культурою на території Комунального закладу  «Мерефʼянська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3» Мерефʼянської міської ради Харківської області, розташованого за адресою: вул. Лесі Українки, 68 у м. Мерефа Харківського району, Харківської області»

6.

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації на об’єкт «Реконструкція спортивного майданчика для ігрових видів спорту та індивідуальних занять фізичною культурою на території Комунального закладу «Мерефʼянський ліцей імені Героя Радянського Союзу В.П. Мірошниченка» Мерефʼянської міської ради Харківської області, розташованого за адресою: вул. Мірошниченка, 63 у м. Мерефа  Харківського району, Харківської області»

7.

Про   затвердження   Детального   плану  території обмеженою вулицею Мічуріна та межею м. Мерефа   та в    м. Мерефа Харківського   району   Харківської   області

8.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

9.

Про надання разової матеріальної грошової допомоги гр. Тарасенко О. А. на лікування доньки Тарасенко Еліни Євгенівни, 10.04.2009р.н.

10.

Про включення депутата Доброскокіной Т.І. до складу постійної комісії

11.

Протокол ХХХІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

12.

Протокол поіменного голосування

13.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень