Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXVIII сесія Мереф'янської міської ради від 01.02.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХVІІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  01 лютого 2019 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХVІІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про виконання плану роботи Мереф’янської міської ради за  2018 рік.

3.

Про затвердження плану роботи Мереф’янської міської ради на 2019 рік

4.

Про внесення змін у рішення ХІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 14 липня 2017 року  «Про надання дозволу на створення органу самоорганізації  населення «Театральний» в місті Мерефі».

5.

Про надання разової матеріальної  грошової допомоги гр. Ципляк Я.С. на лікування доньки Ципляк Дар’ї, 06.04.2005р.н.

6.

Про виконання плану роботи виконавчого комітету Мереф’янської міської ради  за 2018 рік.

7.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Мереф’янської міської ради  на 2019 рік.

8.

Про роботу відділів Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради за 2018 рік.

9.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф’янської міської ради за  2018 рік. 

Додаток 1  

Додаток 2

10.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами). 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

11.

Про виконання Програми забезпечення  функціонування Мереф’янської об’єднаної первинної організації ветеранів України у 2018 році. 

Додаток

12.

Про внесення змін до переліку видів економічної діяльності Комунального підприємства «Мереф’янський комунальний ринок».

13.

Про затвердження рішення виконавчого комітету від 22.12.2018 р. № 978 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Реконструкція системи водовідведення стічних вод по вул. Гастелло, Зміївська, Харківська, Дніпропетровська, в-д Лозовського м. Мерефа Харкіського району (коригування)».

14.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 73 від 24.01.2019 р. «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Реконструкція адміністративної будівлі, розташованої за адресою:
м. Мерефа, вул. Культури, 2 б, Харківського району Харківської області» Коригування.

15.

Про виготовлення проектної документації «Реконструкція центральної частини м. Мерефа Харківського району Харківської області обмеженої вулицями Дніпровська, Нетеченська, Савченка, Культури»

16.

Про надання дозволу на розробку проектної документації  «Капітальний ремонт будівлі навчально-господарського блоку (літ. «Б-1») Мереф’янської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 за адресою: Харківська область, Харківський район, місто Мерефа, вулиця Лесі Українки, 68».

17.

Про надання дозволу на розробку проектної документації  «Капітальний ремонт твердопаливної котельні комунального закладу дошкільної освіти «Мереф’янський  ясла-садок №3» Мереф’янської міської ради Харківської області, селище Селекційне, вул. Овочівників, 43»

18.

Про надання дозволу на розробку проектної документації  «Будівництво туалету за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул.Культури, 2Б»

19.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт тротуару на перетині вулиць Савченка та Лесі Українки в м.Мерефа Харківського району Харківської області»

20.

Про надання дозволу на коригування проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ.Е1-1 (прибудова) за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа вул.Дніпровська, 248/1

21.

Про прийняття у комунальну власність територіальної громади Мереф’янської міської ради приміщення за адресою: м.Мерефа, вул. Дніпровська, 225

22.

Про встановлення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих на території Мерефʼянської міської ради

23.

Про встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету.

24.

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 11 червня 2018 року «Про встановлення транспортного податку на території Мереф’янської міської ради»

25.

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 11 червня 2018 року «Про встановлення туристичного збору на території Мереф’янської міської ради»

26.

Про внесення змін до рішення ХХІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 11 червня 2018 року «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік, на території Мереф’янської міської ради»

27.

Про виконання ухвали господарського суду Харківської області від 20.03.2018 р. по справі № Б-39/148-04

28.

Про розгляд депутатського запиту

29.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Шевченка, 58 гр. Волошиній В.О.

30.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 59 гр. Бражник О.Г.

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 50 гр. Томко С.О.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова, 8 гр. Букреєвій Т.В.

33.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 92-А гр. Дараган О.Л.

34.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Ціолковського, 11 гр. Іскрі О.О.

35.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 59 гр. Алексанян Д.К.

36.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 134 гр. Дудник І.П.

37.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Робітнича, 14 гр. Нечай О.В.

38.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови адресою: м. Мерефа, вул. Спортивна, 33 гр. Зубовій Н.А.

39.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови адресою: м. Мерефа, пров. Дальній, 12 гр. Дараган В.Г

40.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлових будівель, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення ПАТ «ХАРКІВГАЗ» за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 273

41.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Михайла Грушевського, 30 гр. Зінов’єву С.В.

42.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 9 гр. Ращупкіну О.Ю.

43.

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (на підставі викупу) та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа,      вул. Дніпровська, 148-А гр. Тертишник Л.А.

44.

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (на підставі викупу) та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа,      вул. Дніпровська, 192-А гр. Гриценку М.М.

45.

Про внесення змін в рішення XI сесії Мереф’янської міської ради VII скликання від 21 липня 2016 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа,   вул. Щаслива, 22 гр. Бескровному М.М.

46.

Протокол ХХVІІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

47.

Протокол поіменного голосування

    48. Протокол засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та  житлово-комунального господарства

49. Протокол засідання постійної комісії зпитань містобудування, будівництва,
земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень