Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXXIV сесія Мереф’янської міської ради від 12.07.2019 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХІV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  12 липня 2019 року     

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХХІV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження «Програми щодо розвитку сімейних форм виховання на території Мереф’янської міської ради на 2019-2021 рік».

3.

Про внесення змін та доповнень до Програми соціального
захисту населення Мереф’янської міської 
ради на 2018-2020 рік

4.

Про затвердження Положення про порядок підготовки та розміщення реклами соціальної програми на території Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

5.

Про затвердження Статуту комунального закладу «Навчально-методичний центр» Мереф’янської міської ради Харківської області у новій редакції.

Додаток

6.

Про затвердження переліку проектів, які будуть фінансуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури Мерефʼянської міської об’єднаної територіальної громади.

7.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф`янської міської ради за  1 півріччя 2019  року.

8.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей.

9.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

10.

Про преміювання

11.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника» контейнерів для ТПВ.

12.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника транспортного засобу.

13.

Про    розроблення     детального   плану   території,  обмеженої   пров. Чумацький,  вул. Чумацька  та   пров.  Харківським    
в  м. Мерефа Харківського  району   Харківської  області.

14.

Про включення депутата Камишана П.І. до складу постійної комісії.

15.

Про розгляд депутатського запиту.

16.

Про розгляд депутатського запиту.

17.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Героїв Чорнобиля, 7 гр. Зені К.П.

18.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ватутіна, 28 гр. Лашину П.І.

19.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою:                сел. Утківка, вул. Слобожанська, 99 гр. Штонді А.Г.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ахтирська, 7 гр. Черномаз Л.Г.

21.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Набережна, 13 гр. Барабаш Т.М. та гр. Баєву В.Є.

22.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Коцюбинського, 22 гр. Шишмарьовій О.Г., гр. Шишмарьову М.Г., гр. Мірошниченку С.М. та гр. Мірошніченко К.О.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою:               сел. Утківка, пров. Огородний, 4 гр. Касьяненко Т.В.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: село Кринички, пров. Котляревського, 19 гр. Шипуліній Л.В.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Богдана Хмельницького, 18 гр. Порядинському О.Г.

26.

Про передачу земельної ділянки  у власність за адресою:  м. Мерефа, вул. Горького, 51 гр. Мостовій О.І.

27.

Про передачу земельної ділянки  у власність за адресою:                 м. Мерефа, вул. Ватутіна, 9/1 гр. Віткович В.В.

28.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Харківська, 4 гр. Пономаренко О.І.

29.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Мічуріна, 59-А гр. Глущенку Є.О.

30.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Таранівський, 13 гр. Дейнека М.В.

31.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту сел. Утківка, гр. Шевченко Н.М.

32.

 

33.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Первомай» земельна ділянка №90 за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Абдуєву М.М.

34.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Шелковод» земельна ділянка №32 за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Криволапову Ю.В.

35.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування електропідстанції (КТП-784) та розміщення опор ліній електромережі 6 кВ за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою:                       м. Мерефа, вул. Дачна, вул. Чумацька АТ «Харківобленерго»

36.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (на підставі викупу) та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дачна, 18-А гр. Данічевій К.П.

37.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 40 ТОВ «НАДІЯ»

38.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 266-А ТОВ «НАДІЯ»

39.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 85 ТОВ «НАДІЯ»

40.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Полунична, 1 ТОВ «НАДІЯ»

41.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. 1 Травня, 14 ТОВ «НАДІЯ»

42.

Про продовження терміну дії рішення 8 сесії Мереф’янської міської ради V скликання І пленарне засідання від 31 липня 2007 року «Про надання дозволу на виділення земельної ділянки  гр. Пашковському Б.В.» строком на 12 місяців.

43.

Протокол ХХХІV сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

44.

Протокол поіменного голосування

45.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

46.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

 

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень