A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Засідання виконавчого комітету від 08.05.2018 року

№З/П

Назва рішення

№ рішення

       1

Про затвердження порядку денного засідання виконавчого комітету Мереф’янської міської ради від 08.05.2018р. /протокол №17

352

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ________.

353

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ________.

354

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ________.

355

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ________.

356

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ________.

357

 1.  

Про накладення адміністративного стягнення на гр. ________.

358

 1.  

Про створення Координаційної ради з питань місцевого економічного розвитку при Виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради.

359

 1.  

Про погодження перекриття вул. Савченка в. м. Мерефа (Харківська обл., Харківський р-н) для проведення ремонту  системи водовідведення.

360

 1.  

Про надання дозволу на безкоштовне відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Мереф’янської міської ради Харківської області Клименка Тимура, 10.11.2014 р.н..

361

 1.  

Про упорядкування поштової адреси житловому будинку (Харківська обл., Харківський р-н, м. ________ вул. ________).

362

 1.  

Про внесення змін до рішення виконкомі Мереф’янської міської ради від 21.12.2017р. №1237 «Про створення функціонування робочої групи по врегулювання питань об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг».

363

 1.  

Про демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, які самовільно розміщені на території Мереф’янської міської ради (м.Мерефа, пл. Перемоги).

364

 1.  

Про демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, які самовільно розміщені на території Мереф’янської міської ради (м.Мерефа, вул. Дніпровська, 246; площа Перемоги).

365

15

 

 

16

Про анулювання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ФО-П Пашкова Г.М.;

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Ковтун Ю.В.).

366

 

 

 

367

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Колядинська Л.І., гр. Стойко Л.Д.).

368

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Лисенко І.М.).

369

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Нечепоренко О.В.).

370

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (гр. Сидоренко А.В.).

371

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Тижненко С.В.).

372

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Тищенко М.П.).

373

 1.  

Про затвердження актів визначення та відшкодування Мереф’янській міській   раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства (ФОП Шемегон Н.О.).

374

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень