Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Уповноважена особа

 Шановні громадяни!

 

         Важливим заходом щодо запобігання корупційним злочинам та порушенням, пов’язаним з корупцією є отримання від громадян інформації про корупційні діяння та інші правопорушення, пов'язані з корупцією, вчинені посадовими особами.

         Відповідно до розділу VIII  Закону України «Про запобігання корупції» будь-яка особа за наявності обґрунтованих переконань, що інформація є достовірною має право повідомити про порушення вимог вказаного Закону іншою особою як анонімно, так і з зазначенням авторства.

        Про відомі Вам факти вчинення таких діянь серед посадових осіб Мереф’янської міської ради під час виконання своїх службових обов’язків Ви можете повідомити:

через Пряму телефонну лінію уповноваженої особи:
 057 (341 27 27)  у робочі дні з 8-00 до 17-00;

- на електронну пошту: anticorrumpere_mmr@ukr.net ;

поштою на адресу: 62472, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213, з поміткою на конверті «Про корупцію»;

особисто, звернувшись на прийом до  уповноваженої особи  з питань запобігання та виявлення корупції Мереф’янської міської ради, головного спеціаліста відділу управління персоналом Куян О.В., за адресою: 62472, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 213 каб. 3 (1 поверх) у робочі дні з 8-00 до 17-00.

 

      Відповідно до ч.5 ст. 53 анонімне повідомлення про порушення Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

        Уповноважена особа  з питань запобігання та виявлення корупції Мереф’янсьої міської ради  має повноваження перевіряти фактичні дані тільки стосовно посадових/службових осіб його структурних підрозділів (відділів, секторів тощо).

Термін перевірки – 15 днів з дня отримання

(в окремих випадках – до 30 днів).

 

        При отриманні повідомлень про можливі порушення з боку посадових/службових осіб інших органів, установ, організацій вони будуть надіслані на розгляд до спеціальних суб’єктів у сфері запобігання корупції, що, за рахунок перенаправлення, значно уповільнить процедуру реагування та припинення правопорушення у разі підтвердження інформації.

      Тому просимо Вас у разі наявності інформації про подібні порушення звертатися безпосередньо до спеціальних суб’єктів у сфері запобігання корупції або до органу, установи, організації працівником якого є ймовірний порушник, або до органу, який створив вказану організацію, установу.

                      Дякуємо за розуміння та співпрацю!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень