Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

IX сесія Мереф'янської міської ради від 09.04.2021 р. - частина IV

 

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ІХ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 09.04.2021 р. – частина 4

 

375/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Райляну Д.О.

376/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Ратушному Д.О.

377/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Русанову А.П.

378/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Савчук Н.П.

379/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Савчук Т.В.

380/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Скляру С.І.

381/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Скоромосі С.М.

382/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Старусєву М.В.

383/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Тутову О.Ю.

384/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Тутову Ю.О.

385/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Ушакову В.О.

386/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Черватюку А.І.

387/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Шмат О.Є.

388/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Шмат Ю.С.

389/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Шмату А.Є.

390/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Шмату Є.І.

391/21

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Яїцькому А.В.

392/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність на території Мереф'янської міської ради в с. Яковлівка, вул. Гагаріна, 41 гр. Верчуковій Н.В.

393/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Мереф’янської міської ради та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кошового Олега, 2-Б гр. Власенка В.Д.

394/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Дніпровська, 147 гр. Глиняній О.В.

395/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність  на території Мереф’янської міської ради в с. Яковлівка, вул. Гагаріна, 49 гр. Курінному Д.В.

396/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у постійне користування на території Мереф’янської міської ради в с. Яковлівка, ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО».

397/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Ломоносова,79/вул.Українська,51 гр. Новіковій О.В.

398/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачі її у власність на території Мереф’янської міської ради в смт. Утківка, біля домоволодіння повул. Лугова, 71 гр. Пахомову І.Ю.

399/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Оболонська, 44-А гр. Сєроклін Н.М.

400/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у власність на території Мереф’янської міської ради в м. Мерефа, вул. Борова, 12, гр. Сушик Г.В.

401/21

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Б  гр. Жалніну О.М.

402/21

Про внесення змін в рішення 15 сесії Мереф’янської міської ради V скликання II пленарне засідання від 26.02.2009 року «Про надання в оренду земельної ділянки ФОП Стратівному А.В.»

403/21

Про затвердження технічної  документації  із  землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Мереф’янської міської ради.

 

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоровя та соціального захисту населення Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, розвитку підприємства, гендерних і правових питаньпитань, депутатської діяльності, етики та регламенту Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання

Протокол поіменного голосування

Відео засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень