Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Протидія домашньому насильству

Контакти персонально-відповідальних осіб з протидії  домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі  на території Мереф’янської  міської ОТГ

            Прийом заяв від постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі здійснюється у відділі соціального захисту населення Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 2б.,  понеділок – четвер (з 08:00 до 16:00), п’ятниця (з 08:00 до 15:00).

        Також при КУ «Мереф’янський центр надання соціальних послуг» діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

В умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 працюють фахівці, які:

- забезпечують екстрені виїзди в кризових випадках, коли існує загроза життю та здоров’ю потерпілих із залученням відділу соціального захисту населення, поліції, Служби у справах дітей та сім’ї, лікувальних закладів, відділу освіти та інших суб’єктів за потребою.

- надають екстрені та планові психологічні консультації та консультації із соціальних, психологічних, юридичних та інших питань клієнтам (жінкам, дітям, чоловікам, особам з інвалідністю та людям похилого віку) за допомогою телефонного зв’язку.

Члени мобільної бригади, психолог та фахівці з соціальної роботи, надають наступні види консультацій:

- психологічні (кризові, планові, підтримуючі, профілактичні);

- інформаційні (щодо наявних послуг, перенаправлення тощо);

- з питань соціального супроводу.

Контактна інформація: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 148/1, телефон: (057) 748-24-24, 0936632451.

У вихідні, святкові та неробочі дні та години постраждалі від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши до чергової частини Харківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області за телефоном: 0990732499.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень