Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XVII сесія Мереф'янської міської ради від 22.10.2021 р.

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ХVІІ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 22.10.2021 р.

710/21

Про затвердження порядку денного ХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання     

711/21

Про внесення змін та доповнень до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради

712/21

Про затвердження Протоколу комісії з питань формування пропозицій  щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення  житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Протокол

713/21

Про включення нежитлових приміщень до об’єктів оренди комунального майна Мереф’янської міської ради, віднесених до Переліку другого типу

714/21

Про внесення змін до рішення XLVI сесії Мереф’янської міської ради VII скликання від 09 жовтня 2020 року «Про затвердження Додаткового переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню на території Мереф’янської міської територіальної громади»

715/21

Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 19.11.2020 №11/20

Положення

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

716/21

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф`янської міської ради за 9 місяців 2021 року

Додаток 1

Додаток 2

717/21

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей

718/21

Про внесення змін до рішення IV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 101/20 «Про бюджет  Мереф’янської міської територіальної громади  на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами) (20502000000)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

719/21

Про затвердження проєктів-переможців в рамках «Бюджету участі» Мереф’янської міської ради на 2022 рік

720/21

Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації «Реконструкція адміністративної будівлі літ. «Б-2» за адресою вул. Дніпровська 213, м.Мерефа, Харківського району, Харківської області»

721/21

Про    розроблення     детального     плану  території  обмеженої вулицями Дніпровською, 5 Вересня, Набережна та об’єктами садибної  житлової забудови в м. Мерефа  Харківського району Харківської області

722/21

Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Мереф'янської міської територіальної громади Харківського району Харківської області

723/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ватутіна, 22, гр. Гончаровій А.В.

724/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кримська, 29 гр. Євтушенко А.С.

725/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: с. Верхня Озеряна, вул. Щаслива, 8, гр. Заваріній О.С.

726/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 118-А гр. Ковашовій О.О.

727/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 219, гр. Коломацькій В.В.

728/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 94 гр. Кошель А.І., гр. Сивопляс Л.І.

729/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Холодногірська, 40, гр. Крючкову В.М.

730/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Соборний, 18/ вул. Соборна, 13 гр. Лутицькій М.В.

731/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Весела, 62, гр. Москаленко Н.Г.

732/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Васильківського Сергія, 5 гр. Олепіру Р.С.

733/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 25 гр. Павленку С.В.

734/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 10/вул. Нетеченська, 11 гр. Пащенку В.І.

735/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Овчаренка Дмитра, 27, гр. Полковник І.В.

736/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 4 гр. Поповій В.М.

737/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 41 гр. Хачатряну М.П.

738/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 71 гр. Хихлі С.В.

739/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Залізнична, 10-А гр. Білоцькому О.В.

740/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка № 49 гр. Благіх Т.К.

741/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, вул. Лихачівська, 40 гр. Бойку К.В.

742/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка № 25  гр. Гладковій Р.П.

743/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка № 35  гр. Дзюбінському Ю.М.

744/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Кримська, 29 гр. Євтушенко А.С.

745/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, в’їзд Соборний, 5 гр. Єременко В.Ю.

746/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Шелковод», ділянка № 103  гр. Захаренко Л.О.

747/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Шелковод», ділянка № 105  гр. Кавінскі О.В.

748/21

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Соборна, 118-А  гр. Ковашовій О.О.

749/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, вул. Дачна, 4 гр. Кононихіній С.А.

750/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення  садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка №36-М гр. Кравченку В.І.

751/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Первомай», ділянка № 07  гр. Медведєву Ю.А.

752/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка № 68, 69  гр. Михайлову А.І.

753/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Культури, 10/вул. Нетеченська, 11 гр. Пащенку В.І.

754/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Шелковод», ділянка № 104  гр. Почупайлу В.Я.

755/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка № 31-М гр. Роземборському М.М.

756/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Ломоносова, 10 гр. Тіщенко Н.М.

757/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 41 гр. Хачатряну М.П.

758/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Культури, 20 гр. Шостаку В.А.

759/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва на території Мереф’янської міської ради, садівниче товариство «Водолій», ділянка № 18 гр. Яковенко Л.Г.

760/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в м.Мерефа, вул. Піщаний кар’єр, 4 км, 1 ТОВ «ТПК «Опора».

761/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в м.Мерефа, вул. Піщаний кар’єр, 4 км, 1-А ТОВ «ТПК «Опора».

762/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в м.Мерефа, вул. Піщаний кар’єр, 4 км, 1-Б ТОВ «ТПК «Опора».

763/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових будівель в м.Мерефа, вул. Піщаний кар’єр, 4 км, 1-В ТОВ «ТПК «Опора».

764/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку - вежі в смт. Утківка, на території Мереф’янської міської ради, ТОВ «лайфселл»

765/21

Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність за межами населених пунктів на території Мереф’янської міської ради, гр. Загорулько Т.Ф.

766/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність в с. Нижня Озеряна, гр. Задорожному К.В.

767/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Таранівська, 16-А, гр. Кішинській Т.П.

768/21

Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність за межами населених пунктів на території Мереф’янської міської ради, гр. Хельвіс-Акості Т.М.

769/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 71, гр. Хихлі С.В.

 

Протокол поіменного голосування

Протокол засідання

Протокол постійної комісії з питань плануваннясоціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення

 

Відео засідання

Відео 2

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень