A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ХХV сесія Мереф'янської міської ради від 17.10.2018 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  17 жовтня 2018 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

 

Про внесення змін до Регламенту Мереф’янської міської ради VІІІ скликання

 

Про затвердження порядку денного ХХV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

1.

Про затвердження Стратегії розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2027 роки.

2.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних  громад «Разом в майбутнє» у 2019 році.

3.

Про внесення змін до «Положення про запровадження  бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) Мереф’янської міської ради».

4.

Про внесення змін до затверджених  параметрів Бюджету участі на 2019 рік.

5.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року

6.

Про внесення змін до рішення ХІ сесії Мереф’янської міської ради VII скликання від 21 липня 2016 року «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Мереф’янської міської ради в новій редакції».

7.

Про втрату чинності  рішень Мереф’янської міської ради.

8.

Про визначення органу приватизації  об’єктів комунальної власності Мереф’янської міської ради.

9.

Про затвердження  Положення  про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Мереф’янської  міської ради.

10.

Про затвердження  структури виконавчого комітету Мереф’янської міської ради на 2019 рік.

11.

Про визначення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради замовником робіт.

12.

Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет  на 2018  рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5 

Додаток 6

Додаток 7

13.

Про преміювання.

14.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 701 від 20.09.2018 р. «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Реконструкція будівлі дитячого садка по вул. Леонівській,42 в
м. Мерефа Харківського району Харківської області».

15.

Про розроблення детального плану території обмеженої вулицею Мічуріна та межею  м. Мерефа в м. Мерефа Харківського району Харківської області.

16.

Про розроблення детального плану території для

нового будівництва наземної фотогальванічної

електростанції потужністю 3,9 МВт обмеженої

вулицею Ломоносова, межею м. Мерефа та річкою

Мерефа в м. Мерефа Харківського району

Харківської області

17.

Про внесення доповнень в рішення XXIV сесії  VIII скликання Мереф’янської міської  ради від 05 вересня 2018 року «Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодоінвентаризації земельної ділянки комунальної власності, яка розташована за адресою:  м. Мерефа, вулиця Дачна 18  Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області».

18.

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Будівництво теплотраси до будівель Мереф’янської ЗОШ №6 в м. Мерефа, вул.. 5 Вересня,89/вул.. Леонівська, 32 Харківського району, Харківської області (Коригування)».

19.

Про поновлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Мерефа Мереф’янської міської ради, селища Селекційне м. Мерефа, смт Утківка, села Нижня Озеряна, села Верхня Озеряна, села Лелюки та села Кринички Утківської селищної ради Харківського району Харківської області.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Заборянська, 5-А гр. Безпамятному С.І.

21.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Гоголя, 21 гр. Левченко З.Я. та гр. Левченку С.Ю.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Лікарський, 25 гр. Гурину К.І.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Будянська, 5 гр. Гайворонській Г.О.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, площа Шевченка, 2/1 гр. Трикоз Т.М.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 90-А гр. Сосонному В.З.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кримська, 14 гр. Мясніковій І.В.

27.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, пров. Мічуріна, 6 гр. Потапцеву С.Ю. та гр. Кривку В.В.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Островерхівська 1/3 гр. Сосєдко В.В.

29.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 44 гр. Кононенко В.М.

30.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вїзд Павлова, 35 гр. Сухиченко Н.О.

31.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Героїв Чорнобиля, 25 гр. Іскра Л.В. та гр. Бережному Г.В.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с. Кринички, вул. Котляревського, 25 гр. Блудовій М.Т.

33.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови АТ «Райфайзен Банк Аваль», ТОВ «ТОДИС», Мерефянському оптово-роздрібному центру «Меркурій», гр. Овчарову В.В. та гр. Овчаровій О.Л.

34.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою:  м. Мерефа, вул. Спортивна, 31 гр. Кононенко А.М.

35.

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Івана Сірка, 10 гр. Луханіну Е.В.

36.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Івана Сірка, 8 гр. Луханіній С.А.

37.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  зі зміною цільового призначення земельної ділянки з ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на ділянку для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська/Шевченко, 171/75 гр. Астаф’євій А.Г.

38.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Мерефа, в’їзд Харківський, 3 гр. Чубенко І.О.

39.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Мерефа, вул. Конституції, 245  гр. Бондаренку Ю.Ю.

40.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мереф’янській міській раді для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Савченка, 21.

41.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мереф’янській міській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 68.

42.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мереф’янській міській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти  за рахунок земель житлової та громадської забудови в  м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 63/1.

43.

Про продовження терміну дії рішення LXIII сесії Мереф’янської міської ради VI скликання від 27 березня 2015 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування індивідуального гаражу гр. Зуб Т.В.»

44.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 14-А ТОВ «ЛИБОМИР»

45.

Про внесення змін в рішення XIII сесії VIII скликання Мереф’янської міської ради від 04 жовтня  2017 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної  грошової оцінки гр. Бобришеву О.М

46.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

47.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

48.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

49.

Протокол ХХV сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

50.

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень