A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XV сесія Мереф'янської міської ради від 10.09.2021 р.

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ХV СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 10.09.2021 р.

 

610/21

Про затвердження порядку денного ХV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання     

611/21

Про внесення змін до рішення IV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 101/20 «Про бюджет  Мереф’янської міської територіальної громади  на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами) (20502000000).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

612/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в м. Мерефа, вул. Слобожанська, 21 гр. Абашину А.В., гр. Абашиній Т.В.

613/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 221 гр. Грачовій А.О.

614/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Утківський, 11 гр. Кролевець Т.В.

615/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Кулакевич Н.В., гр. Карлашенко В.В., гр. Карлашенку С.М

616/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: с. Олександрівка,  вул. Миру, 37 гр. Лисицькому С.Д., гр. Грушевській М.В.

617/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 12 гр. Мачинському С.П.

618/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в смт. Утківка, вул. Заводська, 23 гр. Мірошниченку А.С., гр. Мірошниченко С.В.

619/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну  власність за адресою: м. Мерефа, вул. Таранівська, 8  гр. Ободовському С.П., гр. Горловій К.В.

620/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 39-А гр. Подопригорі Г.П.

621/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка, вул. Зарічна, 8-А гр. Сабельник Т.О.

622/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 88 гр. Савченку В.В.

623/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Польова, 10  гр. Стеценко Л.В.

624/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, проїзд Коцюбинського, 16 гр. Стеценко О.О.

625/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Жуковського, 8 гр. Тішковій Г.М.

626/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, в’їзд Дніпровський, 18 гр. Усіченко Л.М.

627/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 20 гр. Шостаку В.А.

628/21

Про передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) за межами населених пунктів на території Мереф’янської міської ради, ділянка №422, гр. Куликовій О.В.

629/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «Водолій», ділянка №17 гр. Абушаєвій І.А.

630/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Маяковського, 8 гр. Бочарову В.Б.

631/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «ВОДОЛІЙ», ділянка № 27 гр. Буряковському Д.М.

632/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Карлашенку С.М.

633/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Кулакевич Н.В.

634/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, вул. Незалежності, 35-А гр. Лейбі С.М.

635/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Щаслива, 26 гр. Надбережному В.М.

636/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, пров. Некрасова, 19-А гр. Сидоренку С.В.

637/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Яковлівка, вул. Набережна, 21 гр. Старіченко Т.Є.

638/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 27 гр. Тарасенку О.Ю.

639/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії на території Мереф’янської об’єднаної територіальної громади ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО».

640/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 71 гр. Хихлі С.В.

641/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 5, гр. Гладких Р.Ю.

642/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Зоріна, 51 гр. Іванській Є.С.

643/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у постійне користування в с. Яковлівка, території Мереф’янської міської ради  ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО».

644/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 28  гр. Підкопай О.Г.

645/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Зоріна, 53 гр. Стоказ М.В.

646/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність для ведення колективного садівництва за межами населених пунктів на території Мереф'янської міської ради, СТ «ШЕЛКОВОД»  гр. Федорченко О.В.

647/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність для індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «ШЕЛКОВОД» ділянка №91,93 гр. Цегольник Л.Г.

648/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка,  вул. Зоріна, 49 гр. Шабатурі Н.В.

649/21

Про внесення змін або доповнень в рішення ІІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 22 грудня 2020 р. №117/20  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Мереф’янської міської ради».

650/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 515/21 ХІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 11.06.2021 р. «Про надання згоди на поділ земельних ділянок на території  Мереф’янської міської ради».

651/21

Про внесення змін в рішення ХІII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №557/21 «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Ж  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР».

652/21

Про внесення змін в рішення ХІII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №558/21 «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-І  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР».

653/21

Про внесення змін в рішення ХІII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №559/21 «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-К  СК «МОНОЛІТ».

654/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 593/21 ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 06.08.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Незалежності, 110 гр. Зінов’євій С.В.»

655/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 595/21 ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 06.08.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Незалежності, 110 гр. Нікітіній В.С.».

656/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 596/21 ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 06.08.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Незалежності, 110 гр. Угненку А.П.».

657/21

Про внесення змін або доповнень в рішення ХLІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 28.02.2020 р. «Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в м. Мерефа».

658/21

Про вилучення з громадських пасовищ земельних ділянок, розташованих на території Мереф’янської міської ради, Харківського району, Харківської області (за межами населених пунктів).

659/21

Про     розроблення   детального     плану  території  для  розміщення складського об’єкту в   місті  Мерефа  по   вул. Леонівській Харківського району Харківської області.

660/21

Про     розроблення      детального      плану території  для  розміщення  виробничо-складських приміщень по провулку Яковлівському в місті Мерефа Харківського району Харківської області.

661/21

Про     розроблення      детального      плану території    для    розміщення    виробничих та складських об’єктів за межами  населених  пунктів  на  території Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області.

662/21

Про     розроблення      детального      плану території для розміщення логістичного комплексу з виробничими приміщеннями за межами населених  пунктів  на  території  Мереф’янської  міської  ради Харківського  району  Харківської  області.

 

Протокол поіменного голосування

Протокол засідання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф’янської міської ради VIII скликання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень