Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XV сесія Мереф'янської міської ради від 10.09.2021 р.

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ХV СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 10.09.2021 р.

 

610/21

Про затвердження порядку денного ХV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання     

611/21

Про внесення змін до рішення IV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 101/20 «Про бюджет  Мереф’янської міської територіальної громади  на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами) (20502000000).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

612/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в м. Мерефа, вул. Слобожанська, 21 гр. Абашину А.В., гр. Абашиній Т.В.

613/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 221 гр. Грачовій А.О.

614/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Утківський, 11 гр. Кролевець Т.В.

615/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Кулакевич Н.В., гр. Карлашенко В.В., гр. Карлашенку С.М

616/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: с. Олександрівка,  вул. Миру, 37 гр. Лисицькому С.Д., гр. Грушевській М.В.

617/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 12 гр. Мачинському С.П.

618/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність в смт. Утківка, вул. Заводська, 23 гр. Мірошниченку А.С., гр. Мірошниченко С.В.

619/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну  власність за адресою: м. Мерефа, вул. Таранівська, 8  гр. Ободовському С.П., гр. Горловій К.В.

620/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 39-А гр. Подопригорі Г.П.

621/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка, вул. Зарічна, 8-А гр. Сабельник Т.О.

622/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 88 гр. Савченку В.В.

623/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Польова, 10  гр. Стеценко Л.В.

624/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, проїзд Коцюбинського, 16 гр. Стеценко О.О.

625/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Жуковського, 8 гр. Тішковій Г.М.

626/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, в’їзд Дніпровський, 18 гр. Усіченко Л.М.

627/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 20 гр. Шостаку В.А.

628/21

Про передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв) за межами населених пунктів на території Мереф’янської міської ради, ділянка №422, гр. Куликовій О.В.

629/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «Водолій», ділянка №17 гр. Абушаєвій І.А.

630/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Маяковського, 8 гр. Бочарову В.Б.

631/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «ВОДОЛІЙ», ділянка № 27 гр. Буряковському Д.М.

632/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Карлашенку С.М.

633/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Гоголя, 4 гр. Кулакевич Н.В.

634/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, вул. Незалежності, 35-А гр. Лейбі С.М.

635/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Щаслива, 26 гр. Надбережному В.М.

636/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Мерефа, пров. Некрасова, 19-А гр. Сидоренку С.В.

637/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Яковлівка, вул. Набережна, 21 гр. Старіченко Т.Є.

638/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 27 гр. Тарасенку О.Ю.

639/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії на території Мереф’янської об’єднаної територіальної громади ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО».

640/21

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 71 гр. Хихлі С.В.

641/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 5, гр. Гладких Р.Ю.

642/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Зоріна, 51 гр. Іванській Є.С.

643/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у постійне користування в с. Яковлівка, території Мереф’янської міської ради  ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО».

644/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 28  гр. Підкопай О.Г.

645/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Зоріна, 53 гр. Стоказ М.В.

646/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність для ведення колективного садівництва за межами населених пунктів на території Мереф'янської міської ради, СТ «ШЕЛКОВОД»  гр. Федорченко О.В.

647/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність для індивідуального садівництва в м. Мерефа, СТ «ШЕЛКОВОД» ділянка №91,93 гр. Цегольник Л.Г.

648/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка,  вул. Зоріна, 49 гр. Шабатурі Н.В.

649/21

Про внесення змін або доповнень в рішення ІІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 22 грудня 2020 р. №117/20  «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Мереф’янської міської ради».

650/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 515/21 ХІІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 11.06.2021 р. «Про надання згоди на поділ земельних ділянок на території  Мереф’янської міської ради».

651/21

Про внесення змін в рішення ХІII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №557/21 «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Ж  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР».

652/21

Про внесення змін в рішення ХІII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №558/21 «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-І  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР».

653/21

Про внесення змін в рішення ХІII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №559/21 «Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-К  СК «МОНОЛІТ».

654/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 593/21 ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 06.08.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Незалежності, 110 гр. Зінов’євій С.В.»

655/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 595/21 ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 06.08.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Незалежності, 110 гр. Нікітіній В.С.».

656/21

Про внесення змін або доповнень в рішення 596/21 ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 06.08.2021 р. «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Мерефа, вул. Незалежності, 110 гр. Угненку А.П.».

657/21

Про внесення змін або доповнень в рішення ХLІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 28.02.2020 р. «Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в м. Мерефа».

658/21

Про вилучення з громадських пасовищ земельних ділянок, розташованих на території Мереф’янської міської ради, Харківського району, Харківської області (за межами населених пунктів).

659/21

Про     розроблення   детального     плану  території  для  розміщення складського об’єкту в   місті  Мерефа  по   вул. Леонівській Харківського району Харківської області.

660/21

Про     розроблення      детального      плану території  для  розміщення  виробничо-складських приміщень по провулку Яковлівському в місті Мерефа Харківського району Харківської області.

661/21

Про     розроблення      детального      плану території    для    розміщення    виробничих та складських об’єктів за межами  населених  пунктів  на  території Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області.

662/21

Про     розроблення      детального      плану території для розміщення логістичного комплексу з виробничими приміщеннями за межами населених  пунктів  на  території  Мереф’янської  міської  ради Харківського  району  Харківської  області.

 

Протокол поіменного голосування

Протокол засідання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф’янської міської ради VIII скликання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень