A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Вулиці Мереф'янської ОТГ

Місто Мерефа

вулиця

1 Травня

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

5 Вересня: 1-87, 2-60

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

5 Вересня: 133-173,  62-150.

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

5 Вересня: 89-131

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

8 Березня

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

Артемівська

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Баварська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Бджілостанція (багатоповерхові: 1,2,5,6,7,8,9,10,11,22,23,24,25,26,27,28; приватний сектор: 2,3,5,7,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21)

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Белінського

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Березова

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Борова

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Будівельників

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Будянська

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Васильківського Сергія

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Ватутіна

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Весела

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Весняна

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Ветеринарна

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Вишетравської

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Вишнева

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Врожайна

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Гастелло

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

Героїв Чорнобиля

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Герцена

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Гоголя

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Горького: 1-57, 2-58

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Горького: 59-193

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Громадянська

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Дальня

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Дарвіна

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Дачна

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Джерельна

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Дніпровська: 1–47, 2-46

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Дніпровська: 253–291

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Дніпровська: 48-148, 49-169.

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Дніпровська:171-251, 150-246.

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Дніпровська: 248-300

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Дружби

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Жуковського

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Заборянська

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

Заводська

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Залізнична

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

Західна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Зелена

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Зеленогайська

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Зоріна

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Каховська

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Квітуча

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Квітуча: 1-33, 2-32

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Київська

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Кільцева

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Кобзаря: 60-68, 45-59.

Лінник Алла Миколаївна 

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Кобзаря: 1-43, 2-58

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Козацька

Селезньова Тетяна Павлівна

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Конституції: 121-239, 36-62а, 60, 6б

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Конституції: 1-119, 2-34

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Конституції: 64-158, 241-293

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця Конституції: 1-35, 37, 39-39/2, 41, 43, 45, 47, 51/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77-79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 111, 115, 117 Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

Космічна

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Коцюбинського

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Кошового Олега

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Кримська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Куліша

Селезньова Тетяна Павлівна

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Культури

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Курортна

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Леонівська: 1–53, 2-32.

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Леонівська: 34-96, 55-67

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Лесі Українки: 51-229, 40-224.

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Лесі Українки: 1-49, 2-38

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Лихачівська

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Лісна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Лозівська

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Ломоносова

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Лугова

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Люботинська

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Мала

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Манойла Миколи

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Матросова

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Маяковського

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Меліоративна

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Мереф’янська

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Мирна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Мірошниченка

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Мічуріна

Селезньова Тетяна Павлівна

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Молодіжна

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Московська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Набережна

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Незалежності

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Незаможника

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Некрасова

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Нетеченська: 20-28

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Нетеченська: 2-18, 1-11

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Нова

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Новопроїжджа

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Новоселів

Селезньова Тетяна Павлівна

Лінник Алла Миколаївна

вулиця

Ободовської Раїси

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Оболонська

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Овчаренка Дмитра

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Овчаренка Дмитра: 35–47

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Одеська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Озерянська

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця Осіння

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Островерхівська

Селезньова Тетяна Павлівна

Лінник Алла Миколаївна 

вулиця

Охтирська

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Патріотична

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Переволошанська

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Перемоги

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Переяславська

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Південна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Північна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Підлісна

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Піщана

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Погребняка Якима: 34-76, 31-79

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Погребняка Якима: 1-29, 2-32

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Полтавська

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

вулиця

Полунична

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Польова

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Полянського

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Привокзальна

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Прусянська

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Пушкіна

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Різдвяна

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Річна

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Робітнича

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Романенка

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Савченка

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Садова

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Санаторна

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Свободи

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Свяченівська

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Севастопольська

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Сірка Івана

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Слобожанська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Слов’янська

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Слюсаренка генерала

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Соборна

 

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

 

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Солдатенка

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Сонячна

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Спортивна

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Станційна

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Степова

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Сумська

Діброва Василь Петрович

Астаф'єв Андрій Адольфович

Лялюк Андрій Миколайович

Берьозкіна Олена Вікторівна

вулиця

Сухоярська

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Східна

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Таранівськa: 23–25, 26-30

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Таранівська: 1–21, 2-22

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Театральна 

Ільченко Андрій Валерійович

вулиця

Терентьєва генерала

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Толстого Льва

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Тополина

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Транспортна

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Тургенєва

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Українська

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Уральська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Франка Івана

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Харківська

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Хмельницького Богдана

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Холодногірська

Осьмак Тетяна Леонідівна

Легеза Галина Василівна

вулиця

Ціолковського: 27-57а, 40-84

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Ціолковського: 1-25, 3-38

Угненко Раїса Олександрівна

Гребенюк Володимир Васильович

вулиця

Чернишевського

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Чехова

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Чкалова

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Чумацька

Дядченко Тетяна Петрівна

Онищенко Євген Олександрович

Карпенко Галина Петрівна

вулиця

Чумацька: 2-12, 35-59

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця Шахбазова Академіка

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Шевченка

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Шейки Павла

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна

вулиця

Шкільна

Дейнека Сергій Леонідович

 

вулиця

Шовководів

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця Шовкостанція

Камишан Павло Іванович

 Панова Валентина Євгенівна

вулиця

Щаслива: 1–31, 2-34

Лінник Алла Миколаївна

Селезньова Тетяна Павлівна

вулиця

Щаслива: 33–75, 36-68

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Юрченка Олександра

Червоний Анатолій Сергійович

Мамаєва Тетяна Миколаївна

Щит Ігор Анатолійович

вулиця

Яковлівська

Рижкова Тамара Степанівна

Нечепоренко Олександр Васильович

Хихля Людмила Миколаївна


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь