Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Перелік прийнятих рішень ХІІ сесією Мереф'янської міської ради VIII скликання від 11 серпня 2017 року

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Мереф’янської міської об'єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки. Додаток.

3.

Про внесення змін до Плану діяльності Мереф`янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

4.

Про надання дозволу на коригування проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул.Дніпровська,206».

5.

Про внесення змін до рішення V сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» та додатків до нього.

6.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Дегтяренко Кирилу, 26.11.2012 р.н., з 50 % знижкою батьківської плати.

7.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Дегтяренко Ользі, 05.09.2010 р.н.,  з 50 % знижкою батьківської плати.

8.

Про внесення змін до рішення L сесії Мереф’янської міської ради VI скликання «Про затвердження Положення про веб-сайт Мереф’янської міської ради та її виконавчого комітету у інформаційній мережі Інтернет» та до «Положення про веб-сайт Мереф’янської міської ради та її виконавчого комітету у інформаційній мережі Інтернет».

9.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Утківка».

10.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, вул.  Кошового Олега, 43 гр. Сокол М.І., гр. Сухоруковій В.І.

11.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, пров. Таранівський, 6
гр. Москаленко В.В.

12.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, вул. Залізнична, 47 гр. Пашковій О.А., гр. Швайко Л.Є.

13.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, вул. Щаслива, 54-А гр. Вежичаніна Л.В.

14.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, вул. Горького, 169 гр. Жидкова О.Є.

15.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 76 гр. Бороздіна Ю.М., Сосонна Я.І.

16.

Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність за адресою: м. Мерефа, пров. Залізничний, 4 гр. Анацькому Б.В., гр. Анацькій Ю.С.

17.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с-ще Селекційне, вул. Селекційна, 60 гр. Яковенко Ю.Т.

18.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Белінського, 16 гр. Буряковському О.М., гр. Дикань В.М.

19.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Боровий, 8 гр. Моргун О.М.

20.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, пров. Спортивний, 3-А гр. Токовій Н.О., гр. Щурковій В.Ю.

21.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 131 гр. Косіновій З.В.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кобзаря, 8 гр. Жукову Р.Л.

23.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 44 гр. Кононенко В.М.

24.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка гр. Луханіній С.А.

25.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка гр. Луханіну Є.В.

26.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: с. Нижня Озеряна гр. Скрипченко О.Б.   

 

 

28.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для та обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: смт Утківка, пров. Шкільний, 11-А.

29.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, в’їзд Прусянський, 3 гр. Гутнік А.М.

30.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 13 гр. Циргаія І.В.

31.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 210 гр. Протасовій Л.О.

32.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 20 гр. Пащенко М.О. гр. Пащенко Т.В. та гр. Пащенко В.Д.

   

34.

Про внесення змін в рішення XІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 14 липня 2017 року гр. Кладченко В.С.

35.

Протокол ХІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

36.

Протокол поіменного голосування

37.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

38.

Протоколи засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської  діяльності та етики від 23.06.2017 р. та від 06.07.2017 р.

39.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень