A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ХХІІ сесія Мереф'янської мсіької ради від 11.06.2018 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  11 червня 2018 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження переліку проектів, які будуть фінансуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету Мереф’янської міської ради на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади.

3.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт нежитлової будівлі Мереф’янського міського клубу «ДЮТ» з допоміжними будівлями та спорудами за адресою: м.Мерефа, вул. Лесі Українки, 1».

4.

Про втрату чинності рішення 24 сесії Мереф’янської міської ради V скликання ІІІ пленарне засідання від 26.03.2010 р. «Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів».

5.

Про затвердження Концепції Молодіжної роботи в Мереф’янській міській об’єднаній територіальні громаді.

6.

Про затвердження Плану покращення надання послуг з утримання доріг Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2025 роки. Додаток.

7.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт нежитлової будівлі літ. Е1-1(прибудова) за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 248/1»».

8.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт частини  приміщення нежитлової будівлі Мереф’янської ЗОШ №6 за адресою: вулиця 5 Вересня, будинок 89, вулиця Леонівська будинок 32 м.Мерефа, Харківський район, Харківська область».

9.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Реконструкція житлового чотирьохквартирного будинку по вул. Шахбазова Академіка, 12А, в м.Мерефа, Харківського району, Харківської області».

10.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Савченка в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

11.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Нетеченська в місті Мерефа Харківського району Харківської області».

12.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Конституції в місті Мерефа Харківського району Харківської області.

13.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Реконструкція зі зміною функціонального призначення нежитлової будівлі з прибудовою за адресою: Харківська область Харківський район, місто Мерефа, вулиця Шахбазова Академіка, будинок 12».

14.

Про коригування проектної документації «Нове будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на території стадіону «Авангард», розташованого по вул..Леонівській, 68, м. Мерефа, Харківського району Харківськоїобласті (коригування)».

15.

Про розробку проектної документації «Реконструкція будівлі дитячого садка по вул. Леонівська, 42 в м. Мерефа Харківського району, Харкіської області».

16.

Про затвердження «Плану дій з управління фінансами Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Додаток.

17.

Про встановлення туристичного збору на території  Мереф`янської міської ради.

18.

Про встановлення транспортного податку на території Мереф’янської міської ради.

19.

Про встановлення ставок єдиного податку на території Мереф’янської міської ради.

20.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки на 2019 рік, на території  Мереф'янської міської ради Код згідно з КОАТУУ 6325110700.

21.

Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

22.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019рік на території Мерефʼянської міської ради.

23.

Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в м. Мерефа,  вул. Дніпровська, 221.

24.

Про затвердження  Положення «Про оренду земельних ділянок та порядок встановлення  розмірів орендної плати за земельні ділянки, що розташовані на території Мерефʼянської міської ради».

25.

Про внесення змін до Плану діяльності Мереф`янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

26.

Про внесення змін та доповнень до рішення ХVІІІ сесія Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від 05.03.2018 р. «Про затвердження Програми та Положення економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».

27.

Про внесення змін та доповнень до рішення ХVІ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 22.12.2017 р. «Про затвердження Програми соціального захисту населення Мереф’янської міської ради на 2018 -2020 рік».

28.

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів за рахунок коштів місцевого бюджету.

29.

Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет  на 2018  рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1.

Додаток 2.

Додаток 3.

Додаток 4.

Додаток 5.

Додаток 6.

Додаток 7.

30.

Про внесення змін у рішення ХІV сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання «Про затвердження  структури виконавчого комітету Мереф’янської міської ради» від  03 лиcтопада  2017 року.

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лихачівська, 24 гр. Цигуровій М.О. 

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 59 гр. Фіранській М.А.

33.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Залізнична, 45 гр. Белінському В.В.

34.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: смт Утківка, вул. Тиха, 11 гр. Чурсіну Д.А. та гр. Чурсіну М.А.

35.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 36 гр. Квачовій Л.І.

36.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Зеленогайська, 17 гр. Конєвій М.В. та гр. Бондар О.В.

37.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 208 гр. Винокуровій Л.В.

38.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с. Нижня Озеряна, вул. Мереф’янська, 34 гр. Колєснік І.С.

39.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, пров. Поштовий, 12/38 гр. Марковському С.О., гр. Кальній Я.І.,  гр. Кислій І.С. та гр. Марковській Л.В.

40.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Холодногірська, 46 гр. Гамаль Л.О.

41.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Степова, 7 гр. Янішевській М.І.

42.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова, 6 гр. Дзюба Н.А.

43.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 57 гр. Терещенко О.А.

44.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 235 гр. Червоній Л.Є. та гр. Прядка Г.Г.

45.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою:  м. Мерефа, вул. Оболонська, 39 гр. Салюк О.Б.

46.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, 2-й в’їзд Незалежності, 12-А гр. Мальцеву С.І.

47.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будинку, житлового чотирьохквартирного за адресою: м. Мерефа, вул. Шахбазова Академіка, 12-А.

48.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Островерхівська гр. Назаренку М.І.

49.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: м. Мерефа, вул. 1 Травня та вул.  Конституції, 12/2-А гр. Колядинській Л.І. та  гр. Стойко Л.Д.

50.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Г ТОВ «Комфорт-2007».

51.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Мерефа, пров. Ватутіна, 23 гр. Васильєву В.В.

52.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 125-Д гр. Сітковському Є.П.

53.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та проведення експертної грошової оцінки гр. Гриценко Є.Ю.

54.

Про внесення змін в рішення XII сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської  ради від 11 серпня  2017 року гр. Протасовій Л.О.»

55.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

56.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

57.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

58.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

59.

Протокол ХХІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

60.

Протокол поіменного голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень