Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXVII сесія Мереф'янської міської ради від 21.12.2018 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХVІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  21 грудня 2018 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХVІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів.

3.

Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

4.

Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет  на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

5.

Про міський бюджет на 2019  рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

6.

Про внесення змін до Положення про порядок надання разової матеріальної грошової допомоги громадянам на території Мереф’янської  міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, яке затверджено рішенням XVI сесії VIІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22.12.17р.

7.

Про затвердження Положення про систему енергетичного менеджменту (енергоменеджменту) та енергетичного моніторингу  (енергомоніторингу) в бюджетній сфері Мереф’янької міської ради.

8.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника» транспортного засобу (ГАЗ 5319, державний номер 375-79ХА, 1990 рік випуску).

9.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника» транспортного засобу (ИЖ 2717, реєстраційний номер АХ8690АА, 2004 рік випуску).

10.

Про розробку проектної документації «Реконструкція очисних споруд, що розташовані за адресою: Харківський район Харківська область смт Утківка,пров. Піщаний 13».

11.

Про розробку проектної документації «Реконструкція системи опалення комунального закладу «Мереф’янський дошкільний навчальний заклад №3 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області» розташованого за адресою сел. Селекційне вул.Овочівників 43 Харківського району Харківської області».

12.

Про розробку проектної документації «Реконструкція системи опалення комунального закладу «Мереф’янська  загальноосвітня школа I-III ступенів №7  Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області» розташована по вул. Овочівників 41 в сел. Селекційне Харківського району Харківської області ».

13.

Про затвердження щорічного звіту про стан реалізації Стратегії розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану реалізації Стратегії розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 років.

14.

Про створення Центру надання адміністративних  послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради.

15.

Про затвердження Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту  на 2017 – 2021 роки в новій редакції.

16.

Про відкриття відділення в КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард»».

17.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кобзаря, 12 гр. Шопіну Я.Ю.

18.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Матросова, 21 гр. Крупенку А.А.

19.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Зелена, 4 гр. Сковпень С.В.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 199/вул. Кобзаря, 2 гр. Андрющенко І.Ф.

21.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова, 43 гр. Мамішову М.Ш.

22.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови адресою: м. Мерефа, вул. Кобзаря, 12 гр. Шопіну Я.Ю.

23.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 46 гр. Мікуліній Т.М.

24.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови адресою: м. Мерефа, пров. Горького, 2 гр. Мірошник Л.А.

25.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Спортивна, 31
гр. Кононенко А.М.

26.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 39
гр. Салюк О.Б.

27.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлових будівель за рахунок земель житлової та громадської забудови  гр. Єсіповій А.В. за адресою: м. Мерефа, вул. Леонівська, 56/ вул. Театральна, 1

28.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі, за рахунок земель житлової та громадської забудови ПП «ЕРА-1» за адресою: м. Мерефа, площа Шевченка, 5

29.

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (на підставі викупу) та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 18-Б гр. Тищенко І.М. та гр. Тищенку М.П.

30.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, туп. Залізничний, 32 гр. Романову А.В.

31.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Волкової М.В. з земель «для ведення особистого селянського господарства (код згідно КВЦПЗ А.01.03)» на «для нового будівництва наземної фотогальванічної  електростанції потужністю 3,9 МВт (код згідно КВЦПЗ J.14.01) обмеженої вулицею Ломоносова, межею м. Мереф та річкою Мерефа в м. Мерефа Харківського району, Харківської області.

32.

Протокол ХХVІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

33.

Протокол поіменного голосування

 

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень