Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ІІ сесія Мереф'янської міської ради від 04.12.2020 р. - частина II

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

II сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  04 грудня 2020 року   

Перелік питань

50/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Ободовської Раїси, 8 гр. Стрілковій В.І.

51/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою:  сел. Селекційне, вул. Селекційна, 27  гр. Двірнік Н.П. та гр. Двірнік В.В.

52/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: м. Мерефа, вул. Юрченка Олександра, 24 гр. Шемет Т.М.

53/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Громадянська, 22 гр. Мікулінцевій Н.П.

54/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  в'їзд Холодногірський, 3 гр. Сиротенко Л.В.

55/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: смт Утківка,  вул. Слобожанська, 1 гр. Сотнік Л.В. та гр. Хмель Г.М.

56/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: м. Мерефа, 3-й в'їзд Шевченка, 9 гр. Кульбачній Є.М.

57/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 24 гр. Тригуб Г.М.

58/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  пров. Херсонський, 6  гр. Чапенко О.Ю.

59/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: смт Утківка, вул. Слобожанська, 79 гр. Лучко В.А.

60/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Ломоносова, 79/вул. Українська, 51 гр. Новіковій О.В.

61/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Українська, 51-А гр. Слиш О.В.

62/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Культури, 14 гр. Здравосудовій І.В.

63/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: м. Мерефа, пров. Ржавський, 29 гр. Кошелєву В.В.

64/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: м. Мерефа, пров. Дніпровський, 9 гр. Свинаренку А.Є.

65/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: смт Утківка, вул. Слобожанська, 22 гр. Дядченко М.Г.

66/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: смт Утківка, вул. Комарова, 1-А гр. Клопій О.В.

67/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність  за адресою: смт Утківка, пров. Шкільний, 1 гр. Фокіній О.В.

68/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 8 / пров. Козацький, 2 гр. Зеленській З.М. та гр. Зеленському Е.Л.

69/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  пров. 8 Березня, 17 гр. Теліженку Є.В.

70/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 48  гр. Бутко О.В. та гр. Кравченку Р.В.

71/20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Гоголя, 2 гр. Воловик-Риковановій О.П.

72/20

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  індивідуального садівництва за адресою:  с. Кринички, пров. Котляревського, 27 гр. Дядченко Т.А.

73/20

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для  будівництва та обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд   за адресою: м. Мерефа, в'їзд Прусянський, 3-А гр. Маяцькій С.В., гр. Маяцькій Ю.С. та  гр. Маяцькому С.С.

74/20

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для  ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, вул. Матросова, 13-Б гр. Виноградському І.В.

75/20

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства, яка розташована  в м. Мерефа, в’їзд Соборний, 1-Д гр. Овчаровій С.М.

 

Протокол поіменного голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень