A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

VII сесія Мереф'янської міської ради від 05.02.2021 р. - частина III

Перелік питань

 

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА VІІ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 05.02.2021 р. – Частина 3

 

200/21

Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в м. Мерефа

201/21

Про надання згоди на доступ до об’єкта будівництва для розміщення технічних засобів телекомунікацій.

202/21

Про розгляд електронної петиції.

203/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: с. Верхня Озеряна,  вул. Щаслива, 10 гр. Балюку О.С.

204/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Оболонська, 40-А гр. Габінет Ю.М.

205/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка,  вул. Слобожанська, 38 гр. Денисенко Г.І

206/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Українська,1-А/вул. Дачна,29-А гр. Дядченко Т.С.

207/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Дніпровська, 268  гр. Закривидороги А.Б.

208/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Театральна, 17 гр. Ільченко Г.А.

209/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у спільну  сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Привокзальна, 16 гр. Картавцевій І.М., гр.Гребьонкіну В.М.

210/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою:
м. Мерефа, в’їзд  Чайковського, 10  гр. Кащенко С.Ю.

211/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. Козацька, 54 гр. Кірпічонок Т.А.

212/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Північна, 25  гр. Коротецькому Д.М.

213/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою:  м. Мерефа, вул.Слобожанська,34  гр. Кущ П.М., гр. Кущ С.М.

214/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул.Театральна, 5 гр. Лобачу А.В.

215/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Джерельна, 20 гр. Марченко В.Б.

216/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: с. Кринички,  пров. Котляревського, 8. Піддубній Л.І.

217/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул.Леонівська, 52 гр. Савісько Т.В.

218/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Борова, 4-Ж  гр. Сергієнко Ю.М.

219/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул.  Погребняка Якима, 57  гр. Сиволап Т.М.

220/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: с. Верхня Озеряна, вул. Чехова, 36 гр. Сипко І.М.

221/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Ягідний,13 гр. Сириці Е.С.

222/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Березова, 21 гр. Сорокіну В.В., гр. Діхтяр О.М.

223/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул.Прусянська, 2-А гр. Степаненко В.Ф.

224/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: с. Верхня Озеряна, вул. Мічуріна, 52 гр. Ткаченко Д.В.

225/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дачна,37/вул. Щаслива, 60 гр. Шелех З.І.

226/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа,  вул. 5-го Вересня, 20  гр. Шигабієву Ю.К.

227/21

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської  забудови  в м. Мерефа, вул. Ломоносова,77 гр. Шеіній В.В.

228/21

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, в’їзд Лозівський,14 гр. Олексієнко Л.В.

229/21

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови біля домоволодіння в м. Мерефа, вул. Кобзаря, 30 гр. Сайко Ю.М.

230/21

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови біля домоволодіння в м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 5 гр. Гладких Р.Ю.

231/21

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Зелена, 3-А  гр. Куян О.В.

232/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 22-О  гр. Бойченко І.П.

233/21

Про внесення змін в рішення II сесії  Мереф’янської міської ради VIII скликання від 04 грудня 2020 року №84/20  «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-І  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР»

234/21

Про внесення змін в рішення II сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 04 грудня 2020 року №85/20  «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Ж  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР»

235/21

Про внесення змін в рішення II сесії  Мереф’янської міської ради VIII скликання  від 04 грудня 2020 року №86/20 «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-К  ТОВ «СК-МОНОЛИТ»

236/21

Про внесення змін в рішення V сесії V скликання Мереф’янської міської ради від 25 лютого  2011 року «Про надання в оренду земельної ділянки ФОП Демочкі О.І.»

237/21

Про скасування рішень

238/21

Про  надання  згоди на поділ земельних  ділянок на території Мереф’янської міської ради

 

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комуналної власності та приватизації Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва, гендерних і правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф'янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання

Протокол поіменного гололсування 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень