Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XLIII сесія Мереф'янської міської ради від 22.05.2020 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХLІІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  22 травня 2020 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХLІІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження Плану дій із забезпечення  рівних прав та можливостей жінок та чоловіків Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

Додаток

3.

Про внесення змін до «Положення про запровадження бюджетування  за участі громадськості (Бюджет участі) Мереф’янської  міської ради». Додаток

4.

Про затвердження параметрів Бюджету участі на 2021 рік

5.

Про внесення змін до «Положення про порядок надання разової матеріальної грошової допомоги на території Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» та додатків до нього 

Додаток

6.

Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 05.09.2016р.

7.

Про внесення змін до додатків до рішення ХХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від 07 листопада 2019 року «Про затвердження структури Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради та переліків штатних одиниць»

8.

Про внесення змін до додатку до рішення ХХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від 07 листопада 2019 року «Про затвердження Програми розвитку галузі культури Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки».

9.

Про внесення змін  до  Програми підтримки та розвитку сімейних форм виховання на території Мереф’янської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки».

10.

Про внесення змін та доповнень до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, затверджений рішенням ХХХVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 07 листопада 2019 року.

11.

Про затвердження рішення виконавчого комітету №242 від 14 травня 2020 року «Про реалізацію комплексної послуги «єМалятко» в Центрі надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради».

12.

Про втрату чинності Програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Мереф’янській міській об’єднаній територіальної громаді на 2017-2021 роки

13.

Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради

14.

Про встановлення строку поливного сезону та нарахування кількості води на полив у 2020 році

15.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей

16.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф`янської міської ради за 1 квартал 2020 року.

Додаток 1

Додаток 2

17.

Про здійснення запозичення у 2020 році.

18.

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2019 року «Про  міський бюджет  Мереф’янської міської ради на 2020 рік (20502000000)».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

19.

Про преміювання

20.

Про внесення змін до Плану діяльності Мереф’янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

21.

Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

22.

Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності або права на їх оренду, на конкурентних засадах (земельних торгах) на території Мереф’янської міської ради.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

23.

Про затвердження Порядку добровільного відшкодування безпідставно збережених коштів за використання земель комунальної форми власності на території Мереф’янської  міської ради з порушенням вимог законодавства.

24.

Про втрату чинності Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Нетеченська, 29 гр. Павлюченку О.С.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 176 гр. Гюлназарян А.Ш.

27.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Культури, 1 гр. Степаненко Ю.О. та гр. Алексенко Н.К.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова, 61 гр. Дедік Н.М.

29.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с. Кринички, вул. Коцюбинського, 23 гр. Бойко М.М.

30.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Спортивна, 29 гр. Легеза О.М.

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Склодува, 15 гр. Чаплигіній О.І.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Соборний, 5-А гр. Духніч Б.Т.

33.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Слобожанська/вул. Тургенєва, 53/11 гр. Жалніну М.М.

34.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лихачівська, 28-А гр. Мартиненко Є.Д.

35.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Борова, 10 гр. Геніній К.В.

36.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 28 гр. Новіковій І.М.

37.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ціолковського, 27 гр. Гарбуз Ю.В.

38.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Привокзальна, 2 гр. Заєць В.Л.

39.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 137 гр. Ставер І.Т.

40.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Харківська, 13 гр. Крупченку В.В.

41.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Яковлівська, 6 гр. Янковій Л.А.

42.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 145-А гр. Головко В.І.

43.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 118 гр. Лопаткіній Т.А.

44.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 8 гр. Завада О.О.

45.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: смт Утківка, пров. Новий, 7 гр. Фурсову В.В

46.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Ветеринарний, 1-А гр. Погорілому В.В.

47.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, пров. Таранівський, 13 гр.              Дейнеко М.В.

48.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, пров. Слов’янський, 18-А гр. Прокопенко Т.В.

49.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, в’їзд Соборний, 5 гр. Гамаль І.О.

50.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, площа Зелена, 183-А гр. Кривчун О.В.

51.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Шевченка, 74/58  гр. Авраменко Н.П.

52.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Харківська, 4  гр. Пономаренко О.І.

53.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування за адресою: м. Мерефа, вул. Леонівська,56/вул. Театральна, 1 гр. Єсіповій А.В.;

54.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для обслуговування храму та інших споруд) за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 2/50 РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ (ПАРАФІЯ) СВЯТО-РІЗДВО-БОГОРОДИЧНОГО ХРАМУХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ.

55.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Мерефа, вул. Патріотична, 18 гр. Андросюк Г.Ф.

56.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Первомай» земельна ділянка №12, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Боровському В.І.

57.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Первомай» земельна ділянка №11, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту гр. Тертій Л.І.

58.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Б гр. Єрохіну В.М.

59.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 266-А ТОВ «Надія»

60.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Полунична, 1 ТОВ «Надія»

61.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 85 ТОВ «Надія»

62.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 40 ТОВ «Надія»

63.

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. 1 Травня, 14 ТОВ «Надія»

64.

Про внесення змін в рішення 6 сесії Мереф’янської міської ради V скликання від 01 березня 2007 року «Про надання в оренду земельної ділянки ФОП Будник В.П.» за адресою: м. Мерефа, вул. Прусянська, 24

65.

Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності розташованої за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 20 (орієнтовною площею 0,35 га)

66.

Протокол поіменного голосування

67.

Протокол ХLІІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

68.

Протоколи засідань постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

69.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

70.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

71.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 

Протокол поіменного голосування

Відео засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень