Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXIV сесія Мереф'янської міської ради від 05.09.2018 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХІV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  05 вересня 2018 року  

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХІV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 526 від 11.07.2018 р. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Реконструкція спортивного майданчику для ігрових видів спорту та індивідувальних занять фізичною культурою по вул. Савченка/Л. Українки м. Мерефа Харківського району, Харківської області»

3.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 528 від 16.07.2018 р. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Будівництво твердопаливної котельні на території Мереф’янської ЗОШ № 6 в м. Мерефа, вул. 5 Вересня,89/вул. Леонівська,32»

4.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 529 від 16.07.2018 р. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Будівництво теплотраси до будівель Мереф’янської ЗОШ № 6 в м. Мерефа, вул. 5 Вересня,89/вул. Леонівська,32»

5.

Про коригування проектної документації «Реконструкція адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м.Мерефа,
вул. Культури, 2 б, Харківського району Харківської області». Коригування

6.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 586 від 10.08.2018 р. Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт коридору  будівлі літ. «А-1» КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська,233»

7.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт приміщень частини будинку №29 пров.Котляревського в селі Кринички, Харківського району, Харківської області»

8.

Про затвердження кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт пішохідних сходів по вул. Холодногірській в м.Мерефа (Харківський район, Харківська область)»

9.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Реконструкція нежитлової будівлі Мереф’янського міського клубу «ДЮТ» з допоміжними будівлями та спорудами за адресою: м.Мерефа,  вул. Лесі Українки, 1»

10.

Про внесення змін до Програми розвитку культури Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2019 роки

Додаток

11.

Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет  на 2018  рік» та додатків до нього (зі змінами) 

Додаток 1.

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

12.

Про внесення змін у рішення ХXІІ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання «Про затвердження  структури виконавчого комітету Мереф’янської  міської ради» від  11 червня  2018 року

13.

Про затвердження технічної  документації із землеустрою  щодо інвентарізації земельної ділянки комунальної власності  яка  розташована за адресою:  м. Мерефа, вулиця Дачна 18  Мереф’янської міської ради Харківського району  Харківської області

14.

Про прийняття земельних  ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність

15.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дачна, 1/29 гр. Сивун О.С.

16.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с. Нижня Озеряна, вул. Озерянська, 16 гр. Приходько В.В.

17.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 57 гр. Роменському Ю.В. та гр. Дарашкявічене Л.М.

18.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, площа Шевченка, 12 гр. Малишевій О.Л. та гр. Скрипниченко Т.Л.

19.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Весела, 46 гр. Ізотову Д.Г.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с. Нижня Озеряна, пров. Прудний, 2 гр. Білій Н.С.

21.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Овчаренка Дмитра, 1 гр. Людкевич М.Я.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Набережна/вул. Джерельна, 12/14 гр. Мельніковій Н.С.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 47 гр. Головко Н.Т.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Весела, 52 гр. Луньовій А.І.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою:
смт Утківка, вул. Слобожанська, 45 гр. Бондар Ю.О.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Горького, 16 гр. Марченко Л.Г.

 

27.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Горького, 65. гр. Шуліка Ю.В.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кільцева, 12 гр. Качур А.В.

29.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, в’їзд Павлова, 11 гр. Крутько І.М.

30.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: смт Утківка, вул. Зоряна, 16 гр. Терещенко Л.М.

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ветеринарна, 54 гр. Сітковській А.П.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вїзд Лозівський, 10 гр. Волошину М.А.

33.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Кошового Олега, 2-Б гр. Власенку В.Д.

34.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Ветеринарна, 54 гр. Сітковській А.П.

35.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для та обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: смт Утківка, пров. Шкільний, 11

36.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа,
вул. Дніпровська, 229

37.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 1

38.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 111
гр. Фроловій О.С.

39.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мереф’янській міській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. 5 Вересня/вул. Леонівська, 89/32.

40.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Мереф’янській міській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти  за рахунок земель житлової та громадської забудови в  м. Мерефа, вул. Дніпровська, 233.

41.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови в смт Утківка, пров. Озерянський, 57 гр. Пономарь А.В.

42.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Івана Сірка, 13 гр. Ковалевському С.М.

43.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Мерефа, вул. Ломоносова гр. Зайцеву Є.С.

44.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення в м. Мерефа, вул. Ломоносова гр. Паніну В.О.

45.

Про продовження терміну дії рішення 17 сесії Мереф’янської міської ради V скликання I пленарне засідання від  28 травня 2009 року «Про надання дозволу  на виділення земельної ділянки  для будівництва індивідуального гаражу  гр. Ярошенку І.В.

46.

Про продовження терміну дії рішення 17 сесії Мереф’янської міської ради V скликання I пленарне засідання від  28 травня 2009 року «Про надання дозволу  на виділення земельної ділянки  для будівництва індивідуального гаражу  гр. Голубєву Є.В.

47.

Про внесення змін в рішення 10 сесії V скликання Мереф’янської міської ІІ пленарне засідання ради від 22 лютого  2008 року
гр. Тижненку С.В.

48.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

49.

Протокол ХХІV сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

50.

Протокол поіменного голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень