Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XIII сесія Мереф'янської міської ради від 09.07.2021 р.

ПЕРЕЛІК ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

НА ХІІІ СЕСІЇ МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ ВІД 09.07.2021 р.

 

519/21

Про затвердження порядку денного ХІІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання     

520/21

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок та надання згоди на укладання договору земельного сервітуту для розміщення тимчасового проїзду та прокладання тимчасових трубопроводів ПрАТ «УКРГАЗВИДОБУТОК».

521/21

Про затвердження Протоколу комісії з питань формування пропозицій  щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення  житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

522/21

Про встановлення ставок єдиного податку на території Мереф’янської міської ради.

523/21

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Мереф'янської міської ради.

524/21

Про встановлення ставок туристичного збору на території Мереф’янської міської ради.

525/21

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мерефʼянської міської ради.

526/21

Про утворення цільового фонду Мереф’янської      міської ради та затвердження Положення про нього

527/21

Про внесення змін до рішення IV сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 101/20 «Про бюджет Мереф’янської міської територіальної громади  на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами) (20502000000)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

528/21

Про визначення органу приватизації  об’єктів комунальної власності Мереф’янської міської ради

529/21

Про внесення змін до рішення XLV сесії Мереф’янської міської ради VII скликання від 31 липня 2020 року

530/21

Про виключення з Переліку об’єктів комунальної власності Мереф’янської міської ради, що не підлягають приватизації, нежитлової будівлі, розміщеної за адресою: м. Мерефа, вул. Савченка, 21.

531/21

Про включення до Переліку об’єктів комунальної власності Мереф’янської міської ради, що підлягають приватизації в 2021році, нежитлової будівлі, розміщеної за адресою: м.Мерефа, вул. Савченка, 21

532/21

Про  надання  дозволу  на  відчуження об’єкта  комунальної власності – нежитлової будівлі, розташованої за адресою: Харківська область,  Харківський район, місто  Мерефа, вулиця Савченка, 21

533/21

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи опалення КЗ «Мереф’янська міська центральна  бібліотека» за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа,      вул. Дніпровська, 229»

534/21

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи опалення   КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» (літ.Б-2) Мереф’янської    міської ради Харківської області за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська,233».

535/21

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний   ремонт системи опалення КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» (літ.А-1) за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа,                      вул. Дніпровська, 233»

536/21

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи опалення КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» (літ. Г-1) за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа,  вул. Дніпровська, 233»

537/21

Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт системи опалення нежитлової будівлі дитячої музичної школи за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа,                  вул. Дніпровська, 225»

538/21

Про розгляд електронної петиції (щодо ремонту дороги по вулиці Жуковського в м. Мерефа)

539/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, в’їзд Павлова, 33-А гр. Буряковському П.Т.

540/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка, вул. Зарічна, 15 гр. Казюка С.Д.

541/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Таранівська, 16-А гр. Кішинській Т.П.

542/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка, пров. Річний, 2  гр. Ковалевській Л.А.

543/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лісна, 5  гр. Малаховій В.П.

544/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дачна, 23/вул. Прусянська, 2 гр. Маяцькому Ю.Г.

545/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 86 гр. Мірошник Л.В.

546/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Зоріна, 45  гр. Рохмаїлу О.В.

547/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Центральна, 54 гр. Сальтевській С.І.

548/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Шейки Павла, 70 гр. Стародубцю В.Д.

549/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у спільну сумісну власність за адресою:м. Мерефа, вул. Мічуріна, 29/вул. Таранівська,7  гр. Тижненко Ю.В., гр.  Кривошеї Д.О.

550/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Слобожанська, 51 гр. Цацоріну Є.В.

551/21

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, 3-й в’їзд Мірошниченка, 3 гр. Юрко І.Г.

552/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною категорії земель та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 5, гр. Гладких Р.Ю.

553/21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у власність для ведення колективного садівництва за межами населених пунктів на території Мереф'янської міської ради, СТ «ШЕЛКОВОД»  гр. Федорченко О.В.

554/21

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська,185 гр. Гриценко І.В.

555/21

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська,185-Л гр. Лободюку К.М.

556/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, пров. Базарний, 2,  ТОВ «МЕРЕФА 2015»

557/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185 - Ж,  ТОВ «ОКЕАН - СОЛАР»

558/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185 - І,  ТОВ «ОКЕАН - СОЛАР»

559/21

Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185 -К,  ТОВ «СК - МОНОЛІТ»

560/21

Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в м. Мерефа, пров.Базарний, 3.

 

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф’янської міської ради VIII скликання

Протокол засідання

Протокол поіменного голосування

Відео засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень