Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XIII сесія Мереф'янської міської ради від 04.10.2017 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХІІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  04 жовтня  2017 року  

                                                           

№ з/п

назва рішення

 

Про визнання повноважень депутата Мереф’янської міської ради VIІІ скликання    Щита Ігоря Анатолійовича

1.

Про затвердження порядку денного ХІІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про створення Комунального закладу «Навчально-методичний центр» Мереф’янської міської ради Харківської області.

3.

Про утворення комунальної установи Мереф’янський центр надання соціальних послуг. 

4.

Про утворення Служби у справах сім’ї та дітей Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради.

5.

Про внесення змін у рішення ХІ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від  14 липня  2017 року «Про затвердження  структури виконавчого комітету Мереф’янської міської ради».

6.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Мерефа Центр-1»в місті Мерефі

7.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Озеряни».

8.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Захід» в місті Мерефі.

9.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Північ»в місті Мерефі.

10.

Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення районного комітету «Мерефа-Схід» в місті Мерефі.

11.

Про затвердження звіту про виконання міського  бюджету за  9 місяців 2017  року.  Додаток 1. Додаток 2.

12.

Про внесення змін до рішення V сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» та додатків до нього.

13.

Про внесення змін у рішення V сесії Мереф’янської міської ради VIIІ скликання від  23 грудня  2016 року «Про затвердження Програми по запобіганню і ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха і оперативного реагування на них Мереф'янської міської ради 2017-2018 роки».

14.

Про внесення змін в рішення V сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від 23 грудня 2016 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки ВКП «Служба замовника» на 2017 рік».

15.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Зінченко Владиславу, 28.11.2014 р.н., з 50 % знижкою батьківської плати.

 

16.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківського району Харківської області Пузич Софії, 19.06.2015 р.н., з 50 % знижкою батьківської плати.

17.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного  навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківської області Шатуновій Олександрі, 26.07.2012 р.н.  з 50 % знижкою батьківської плати.

18.

Про внесення змін до рішення V сесії Мереф‘янської міської ради  VІІІ скликання від 23.12.2016 року  «Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Мереф’янської міської ради Харківської області Козирєвій Діані, 23.09.2012 р.н. з 50% знижкою батьківської плати.

19.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Мереф’янської міської ради Харківської області Лишенку Тимуру, 14.06.2014 р.н. з 50 % знижкою батьківської плати.

20.

Про надання дозволу на пільгове відвідування Мереф’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 Мереф’янської міської ради Харківської області Лук’янчикову Ігорю, 23.06.2015 р.н.  з 50 % знижкою батьківської плати.

21.

Про затвердження переліку проектів, які будуть фінансуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету Мереф’янській міській раді на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади.

22.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янськоїміської ради № 948 від 22.09.2017 р. «Про затвердження кошорисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська,206».

23.

Про прийняття у власність та на баланс Мереф’янської міської ради комплексу споруд для очищення стоків ВАТ «Мереф’янський механічний завод».

24.

Про внесення змін у рішення Мереф’янської  міської ради ХІ сесії VІІІ скликання від 14.07.2017 року «Про прийняття у власність Мереф’янської міської ради та передачу на баланс ВКП «Служба замовника» житлового будинку розташованого за  адресою: м.Мерефа вул.Жуковського,48».

25.

Про передачу на баланс ВКП «Служба замовника» транспортного засобу.

26.

Про преміювання міського голови по результатам роботи за червень, липень, серпень 2017 року.

27.

Про внесення змін до рішення ІХ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання від  05 травня  2017 року м. Мерефа «Про затвердження Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на 2017 – 2021 роки».

28.

Про прийняття в комунальну власність   земельної  ділянки  на території ОТГ Мереф’янської  міської  ради  за межами  населеного  пункту  смт  Утківка   Харківського району Харківської області.

29.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 202 гр. Медведеву Ю.М.

30.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 153 гр. Шкіртіль В.С. 

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова, 12 гр. Бірак В.Є.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Ціолковського, 72 гр. Тарасенку О.О.

33.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Прусянська, 8 гр. Кравченко Г.І.

34.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Спортивна, 35 гр. Чередниченку Р.Ю.

35.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 80 гр. Яковенко Н.С.

36.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 1 Травня, 12-А гр. Федорчак В.Я.

37.

Про передачу земельної ділянки  у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Жуковського, 33 гр. Солдатенку В.Б, гр. Чепурко Ю.В., гр. Солдатенко Л.С., гр. Устиновій М.В., гр. Ляшенко Н.М. та гр. Ківш О.В.

38.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кобзаря, 46 гр. Кравченку В.О.

39.

Про передачу земельної ділянки у спільну часткову власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 270-А гр. Русак Л.К. та гр. Русак С.Д.

40.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 66 гр. Козовник Д.Ю.

41.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Некрасова, 17 гр. Лялюк П.І.

42.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пл. Зелена, 26 гр. Кирюшиній В.Д.

43.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вїзд Павлова, 13 гр. Потапцевій Л.Б.

44.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: с. Верхня Озеряна, вїзд Чехова, 2 гр. Демяненку А.А.

45.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Коцюбинського, 14 гр. Алієву Анатолі Ахмед огли.

46.

Про добровільну відмову від  земельної  ділянки за адресою:
смт Утківка, пров. Огородній, 57 гр. Дядченко М.Г.

47.

Про надання дозволу ТОВ «АВ ІНВЕСТ  ГРУП» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за адресою:м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Е.

48.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Белінського, 16 гр. Буряковському О.М.

49.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Озерянська, 38-А.

50.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Залізнична, 51.

51.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Бджілостанція, 22-А.

52.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Санаторна, 6/17.

53.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. 1 Травня, 24 гр. Татькову А.Ю.

54.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка гр. Гросс Д.В.

55.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка гр. Гросс О.В.

56.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: смт Утківка, пров. Огородній, 57 гр. Пономарь А.В.

57.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Сірка гр. Ковалевському С.М.

58.

Про надання дозволу КП кіноцентру «Спутник» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для обслуговування  нежитлової будівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 217.

59.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, в’їзд Лесі Українки, 14 гр. Циганкову М.Я.

60.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, пл. Зелена, 26 гр. Кирюшиній В.Д.

61.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа,  вул. Леонівська, 73 гр. Дейнеко Т.П.

62.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність (на підставі викупу) та затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа,  вул. Савченка, 20-А гр. Пащенку М.О.

63.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та проведення експертної грошової оцінки  гр. Приходько В. Б.

64.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та проведення експертної грошової оцінки  гр. Молчанову Є.М.

65.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та проведення експертної грошової оцінки  гр. Бобришеву О.М.

66.

Про внесення змін в рішення ІX сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 05 травня 2017 року РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ «МЕРЕФЯНСЬКІЙ ЦЕРКВІ «ДІМ МОЛИТВИ»

67.

Про внесення змін в рішення X сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 07 червня  2017 року гр. Тимченко Г.І.

68.

Про внесення змін в рішення Виконавчого комітету Мереф’янської міської  ради від 08 вересня  1992 року, Протокол №9 «Про надання в приватну власність земельної ділянки гр. Пятидверному В.В.

69.

Про продовження терміну дії рішення LXIV сесії Мереф’янської міської ради  VІ скликання  від 30 квітня 2015 року  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою:
м. Мерефа, пров. Соборний гр. Зеєнко І.Р.

70.

Протокол ХІІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

71.

Протокол поіменного голосування

72.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

73.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

74.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень