A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XLVI сесія Мереф'янської міської ради (09 жовтня 2020 р.) - І І частина

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХLVІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  09 жовтян 2020 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

40.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Жуковського, 10 гр. Москаленко С.Г.

41.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кобзаря, 5 гр. Руденко В.С.

42

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Слав’янська, 2 гр. Максімцову Ю.М.

43

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Свяченівська, 31 гр. Куценко Н.І.

44

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Мірошниченка, 36 гр. Тремполець О.А., гр. Тремполець Т.А. та гр. Воробйову В.М.

45

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Дальній, 12 гр. Дараган В.Г.

46

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Дальній, 2 гр. Дараган О.В.

47.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 74 гр. Супрун Р.Ф.

48

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Театральна, 25 гр. Приходько І.І.

49

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Привокзальна, 26/пров. Привокзальний, 2 гр. Омєлічеву М.В.

50

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 6/вул. Хмельницького Богдана, 1 гр. Максименко С.А. та гр. Обозній Н.Є.

51

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Коцюбинського, 31 гр. Микиша К.О.

52

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 215/вул. Нетеченська, 28 гр. Салтанович І.О.

53

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт Утківка, вул. Борова, 10 гр. Арській В.Є.

54

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Юрченка Олександра, 60 гр. Талибовій В.І.

55

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Уральська, 18 гр. Огульчанському Г.Я.

56

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, пров. Соборний гр. Зеєнко І.Р.

57

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Зелена гр. Габінет Т.М.

58

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Спортивна, 33 гр. Зубовій Н.А.

59

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: м. Мерефа, вул. Ветеринарна, 50-А гр. Онищенко К.Г.

60

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, пров. Ветеринарний, 5 гр. Сторожук Л.Д.

61.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: м. Мерефа, вул. Театральна, 26 гр. Пашковському Б.В.

62

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Ситник Д.С.

63

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Литвиненку В.В.

64

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Ярема В.Є.

65.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Бабінчук Т.Ю.

66.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Литвиненку Д.В.

67.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Наконечній К.О.

68.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Непорада А.І.

69.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту с. Верхня Озеряна, гр. Литвиненко Н.М.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень