A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ХХІІІ сесія Мереф'янської міської ради від 09.07.2018 р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХІІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  09 липня 2018 року     

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХІІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янськоїміської ради № 504 від 06.07.2018 р. «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду проектної документації по робочому проекту «Реконструкція адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м.Мерефа, вул. Культури, 2 б, Харківського району Харківської області» Коригування.

3.

Про скасування рішень.

4.

Про затвердження Плану сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року Мереф'янської міської об'єднаної територіальної громади.

5.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Реконструкція зі зміною функціонального призначення нежитлової будівлі літ. «А-1» з прибудовою за адресою: Харківська область Харківський район, селище міського типу Утківка, провулок Шкільний, будинок 11».

6.

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Технічне переоснащення системи опалення будівлі Мереф’янського ДНЗ №3 за адресою: Харківська область Харківський район, селище Селекційне, вулиця Овочівників, будинок 43».

7.

Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до комунальної власності територіальної громади м. Мерефа Харківської області книг придбаних на виконання  Програми розвитку культури  і туризму Харківської області на 2014-2018 роки.

8.

Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Мерефи друкованої продукції

9.

Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 05.09.2016 р. «Про утворення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради VIII скликання».

10.

Про внесення змін та доповнень до «Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у м. Мерефа».

11.

Про надання разової матеріальної грошової допомоги Мігунову В.В. на лікування дружини.

12.

Про списання кредиторської заборгованості.

13.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф’янської міської ради за  І півріччя 2018 року.

Додаток 1.

Додаток 2.

14.

Про внесення змін до рішення ХVІ сесії VІІІ скликання Мереф’янської міської ради від 22 грудня 2017 року «Про міський бюджет  на 2018  рік» та додатків до нього (зі змінами).

15.

Про преміювання.

16.

Про надання невикористаної частини щорічної основної відпустки міському голові Сітову В.І.

17.

Про розроблення генерального плану села Верхня  Озеряна Харківського району Харківської області поєднаного з планом зонування території населеного пункту.

18.

Про розроблення генерального плану села Нижня  Озеряна Харківського району Харківської області поєднаного з планом зонування території населеного пункту.

19.

Про розроблення генерального плану міста Мерефа Харківського району Харківської області поєднаного з планом зонування території населеного пункту.

20.

Про розроблення генерального плану смт. Утківка Харківського району Харківської області поєднаного з планом зонування території населеного пункту.

21.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Горького, 85 гр. Волжан В.І. та гр. Сендецькому А.І.

22.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, пров. Незалежності, 20 гр. Філіпповій А.І. та гр. Філіппову В.Ю.

23.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 45 гр. Касяненко В.В.

24.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Садова, 34 гр. Бабаєву П.І. та гр. Бабаєвій С.Г.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, 2-й вїзд Мірошниченка, 7  гр. Кравцову О.Ю.

26.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Незалежності, 196 гр. Олійник Г.Г. та гр. Ольховській Н.В.

27.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вїзд Прусянський, 7 гр. Козловій С.Є.

28.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Козацька, 36 гр. Пащенко Ю.В. та гр. Дяковій Г.С.

29.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Островерхівська, 22 гр. Лазуткіній О.Ф.

30.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова гр. Зайцеву Є.С.

31.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Ломоносова гр. Паніну В.О.

32.

Про надання дозволу Мерефянській міській раді на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування малого групового будинку за адресою: м. Мерефа, вул. Островерхівська.

33.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки  зі зміною цільового призначення з земель для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на для розміщення та експлуатації торгово-офісних, побутових будівель і споруд за адресою: м. Мерефавул. 5 Вересня, 8 гр. Астаф’єву О.А.

34.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд  за рахунок земель житлової та громадської забудови в м. Мерефа, вул. Горького, 183-А гр. Сітковському І.П.

35.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки  ПАТ «Укртелеком» на дві окремі земельні ділянки.

36.

Про надання дозволу на продовження терміну дії рішення ІІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року гр. Погорілому М.П.

37.

Про внесення змін в рішення XVII сесії  VІІІ скликання Мереф’янської міської  ради від 26 січня  2018 року гр. Кривку В.В

38.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

39.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

40.

Протокол ХХІІІ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

41.

Протокол поіменного голосування

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень