A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Проєкти рішень Мереф'янської міської ради

1. Про внесення змін до додатку до рішення міської ради від 19.11.2020 р. № 19/20

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою:

смт. Утківка, вул. Шевченка, 21гр. Артюхову В.О.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Мереф’янська, 11 гр. Байдіковій І.В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Кириченка Віктора, 14 гр. Бєлозьоровій Н.М.

5. Про внесення змін до рішення ХХVII сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2022 року № 1105/22 «Про бюджет  Мереф’янської міської територіальної громади на 2023 рік» (2050200000)

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Сонячна, 24 гр. Доброскокіній Т.Ф.

7. Про внесення змін в рішення 396/21 ІХ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 09.04.2021 р. «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі її у постійне користування на території Мереф’янської міської ради в с. Яковлівка, ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО».

8. Про внесення змін в рішення 643/21 ХV сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 10.09.2021 р. «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без зміни категорії земель та передачі її у постійне користування в с. Яковлівка, території Мереф’янської міської ради ПАТ НЕК «УКРЕНЕРГО»

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Васильківського Сергія, 12 гр. Ільїній Т.М.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: с. Яковлівка, вул. Ювілейна, 8 гр. Коваль В.В.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Щаслива, 35 гр. Легезі В.Ф.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Довженка Олександра 121/вул. Кириченка Віктора/12 гр. Легезі Ю.Д., гр. Легезі К.Д.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою та  передачу земельної ділянки в оренду за адресою: селище Селекційне, вул. Інститутська, 4 гр. Малишевій К.Г.

14. Про передачу земельної ділянки в оренду за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 1-а,  гр. Малькову М.Ю

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: с. Нижня Озеряна, вул. Мереф’янська, 20 гр. Мінаковій Г.М.

16. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей, що знаходяться

на балансі КНП  Мереф’янської міської ради «Мереф’янська центральна районна лікарня»

 

 

17. Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних

ділянок комунальної власності Мереф’янської міської ради

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Коцюбинського, 20 гр. Павленко С.М.

19. Про внесення змін та доповнень до Додатку № 1, який затверджений рішенням ХХХ сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 07 квітня 2019 року «Про  затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради»

СТАНОМ НА 25.09.2023 р. ПРОЄКТ

20. Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Мереф'янської міської територіальної громади Харківського району Харківської області

21. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА МЕРЕФ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МЕРЕФ’ЯНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» в новій редакції

Станом на 22.09.2023 р. Проєкт

22. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метру загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Мереф'янської міської територіальної громади.

23. Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт найпростішого укриття, що розташоване в підвалі нежитлової будівлі Комунального закладу «Мереф’янський ліцей №5 з дошкільним підрозділом» Мереф’янської міської ради Харківської області літ. «А-2» за адресою:  Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Мірошниченка, будинок 63/1»

24. Про розроблення детального плану території,  обмеженої вулицею Дніпровською, об’єктами громадської забудови по вул. Дніпровській, вулицею Коцюбинського та садибною житловою забудовою по проїзду  Коцюбинського в місті Мерефа  Харківського району Харківської області

25. Про внесення змін до Додатку 1 рішення ХХХVІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 14.07.2023 р. №1332/23

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Слобожанська, 49 гр. Смоленській К.Д.

27. Про затвердження експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 148-А  гр. Тертишник Л.А.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Олександра Довженка, 36-А гр. Тіщенко Г.О.

29. Про затвердження експертної грошової оцінки та продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, площа Шевченка, 5  гр. Удовіченко О.Л.

30 . Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі та будівництва та обслуговування   православного храму (церкви) за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа площа Шевченка, 16-а УПРАВЛІННЮ  ХАРКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ)

31. Про затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 180 від 06 вересня 2023 року

 

 

Станом на 21.09.2023 р.

32. Про надання попередньої згоди на прийняття із державної власності в особі Національної поліції України до комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради об’єктів нерухомого майна за адресою: м.Мерефа, вул.Дніпровська,231

 

Станом на 26.09.2023 р.

33. Про затвердження проєктно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт дороги  по вулиці Коцюбинського на ділянці від вулиці Культури до вулиці Дніпровська в місті Мерефа Харківського району  Харківської області» згідно експертного звіту      Додаток

34. Про затвердження  проєктно-кошторисної документації  «Капітальний ремонт 

дороги по вулиці Культури на ділянці  від вулиці Коцюбинського до площі Перемоги в місті Мерефа Харківського  району Харківської області» згідно експертного звіту      Додаток

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень