A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Проєкти рішень Мереф'янської міської ради

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою:

м. Мерефа, вул. Шовководів, 10 гр. Журавльовій А.Л.

2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Симиренка Левка, 34 гр. Кайдалову О.М.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Ветеринарний, 1 гр. Коваль С.В.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, Козацький 1-й в’їзд, 3 гр. Колосову О.В.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка, вул. Зоряна, 4 гр. Ліхачову О.Д.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Соборна, 108 гр. Майданець Н.В.

7. Про надання дозволу на списання  матеріальних цінностей

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт. Утківка, вул. Борова, 1 гр. Осадчій З.О.

9.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Оболонська, 29 гр. Панасенко В.І.

10. Про дострокове припинення повноважень  депутата Мереф’янської міської ради  VIІІ скликання Хихлі Людмили Миколаївни

11.   Про внесення змін до рішення ХХVI сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання №1085/22 від 24.11.2022 «Про затвердження Програми забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на території Мереф’янської міської  територіальної громади на 2023 – 2025 роки»

12. Про надання дозволу на розробку проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття та паркувальної зони за  адресою: Харківська область,   Харківський район, м. Мерефа,  тупик Лікарський»

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: сел. Селекційне, вул. Селекційна, 18 гр. Храброву В.В.

        

 

14. Про внесення змін до рішення ХХVII сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 22 грудня 2022 року № 1105/22 «Про бюджет  Мереф’янської міської територіальної громади на 2023 рік»  (2050200000)

15. Про внесення змін до рішення І сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 19.11.2020 №11/20

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: с. Верхня Озеряна, вул. Щаслива, 3 гр. Тимченко А.П., гр. Тимченко Ю.М.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 190 гр. Швидкому Є.М.

18. Про прийняття на баланс  Мереф’янської міської ради ємності горизонтальної (котел залізничної цистерни) вживаний об’ємом 68м3   

 

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною

категорії  для розміщення, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції

та передачі її в оренду по вул. Вокзальна в м. Мерефа  АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень