A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXXIX сесія Мереф'янської міської ради від 24.12.2019р.

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХІХ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  24 грудня 2019 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХХІХ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про розгляд електронної петиції  «Капітальний ремонт доріг в сел. Селекційне».

3.

Про створення кадрового резерву Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради на 2020 рік.

4.

Про затвердження Положення комунальної установи «Мереф’янський центр надання соціальних послуг» у новій редакції.

5.

Про надання дозволу на виготовлення проектної документації на об’єкт «Реконструкція будівель Комунального закладу  «Мереф'янська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6» Мереф'янської міської ради Харківської області» з прибудовою нового корпусу, розташованих за адресою: вул. 5-го Вересня, 87,   м. Мерефа, Харківського району Харківської області»

6.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мерефʼянської міської ради від 19.12.2019 р. № 719 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Реконструкція спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на території  Комунального закладу «Мереф’янський медичний ліцей» за адресою: вул. Дніпровська, 233 в м.Мерефа, Харківського району, Харківської області (коригування)»

7.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей.

8.

Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів за рахунок коштів місцевого бюджету.

9.

Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

10.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет   на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами)

Додаток 1

Додадок 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

11.

Про  затвердження рішення виконавчого комітету Мереф’янської міської ради № 722 від 23.12.2019 року «Про схвалення прогнозу бюджету Мереф’янської міської ради на 2021 та  2022 роки».

12.

Про  міський бюджет  Мереф’янської міської ради на 2020 рік (20502000000).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

13.

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради житлового будинку

14.

Про прийняття на баланс Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради житлового будинку

15.

Про передачу земельної ділянки площею 0,1000 га у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 167 гр. Чекановій С.Г.

16.

Про передачу земельної ділянки площею 0,0802 га у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Свободи, 15 гр. Суховій Г.Ф.

17.

Про передачу земельної ділянки площею 0,0757 га у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 142/1 гр. Ніколаєнко О.В.

18.

Про передачу земельної ділянки площею 0,0612 га у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 5-А гр. Бреславській О.І.

19.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7600 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови зі зміною категорії земель на землі сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 12-А гр. Нечепоренку О.В.

20.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови зі зміною категорії земель на землі сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 45 гр. Важненко А.Є.

21.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0828 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, 2-й в’їзд Незалежності, 12-А гр. Мальцеву С.І.

22.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3276 га Мереф’янській міській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за рахунок земель житлової та громадської за адресою:

м. Мерефа, площа Шевченка.

23.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Зеленській Ю.П.

24.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Шмуліч В.Л.

25.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Черняєвій М.В.

26.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Сторожик О.Я.

27.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 6,8000 га для ведення фермерського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту смт Утківка ПП «Фермерське господарство «ЛАН» .

28.

Про проведення інвентаризації земельної ділянки площею 10,0000 га комунальної власності в м. Мерефа, в районі вул. Ломоносова

29

Протокол засідання

 

 

 

 

 

 

 

Протокол поіменного голосування

Відео засідання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень