Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XLIV сесія Мереф'янської міської ради від 19.06.2020 р.

ПЕРЕЛІК
прийнятих рішень
LІV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання
від  19 червня 2020 року

№ з/п

Назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХLІV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про внесення змін та доповнень до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, який затверджений рішенням ХХХVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 07 листопада 2019 року.

Додаток.

3.

Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності м. Мерефа архіву інвентаризаційних справ, реєстрових книг, алфавітних книг та книг інвентарних.

4.

Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради систем водопостачання та водовідведення.

5.

Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради спеціалізованої техніки.

6.

Про надання дозволу на розробку проєктної документації «Капітальний ремонт вуличного освітлення архітектурно-художнього комплексу (монумент Батьківщина-Мати) по вул. Дніпровська в м.Мерефа Харківського району Харківської області».

7.

Про надання дозволу на розробку проєктної документації «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення подвір’я  КЗ "Мереф’янський медичний ліцей" Мереф’янської міської ради Харківської області».

8.

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КП «ВОДОКАНАЛ» Мереф’янської міської ради на 2020-2022 роки.

9.

Про встановлення ставок єдиного податку на території Мереф’янської міської ради.

Додаток

10.

Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Мереф'янської міської ради.

Додаток до рішення (Положення)

Додаток до Положення

11.

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Мерефʼянської міської ради.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

12.

Про встановлення транспортного податку на території Мереф’янської міської ради.

Додаток

13.

Про встановлення ставок туристичного збору на території Мереф’янської міської ради.

Додаток

14.

Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів на території Мереф'янської міської ради.

Додаток 1

Додаток 2

15.

Про внесення змін до рішення XVII сесії Мереф’янської міської ради VIII скликання від 26 січня 2018 року «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвиток інфраструктури Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади».

Додаток

16.

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2019 року «Про  міський бюджет Мереф’янської міської ради на 2020 рік (20502000000)».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

17.

Про розгляд депутатського запиту.

18.

Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

19.

Про передачу земельної ділянки у за адресою: село Лелюки, вул. Польова, 8 гр. Беспалову А.О.

20.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: смт Утківка, пров. Кооперативний, 1 гр. Дуднік Т.І.

21.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Джерельна, 13/23 гр. Закривидорога І.В. та гр. Лук’яновій А.Ю.

22.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 1-го Травня, 45 гр.Кохан Г.Г. та гр. Осадчому О.Є.

23.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: с. Верхня Озеряна, вул. Щаслива, 6 гр. Рижовій М.І.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Переяславська, 17 гр. Поповій А.Г.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 9-А гр. Бабенко В.Л.

26.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Щаслива, 22 гр. Бескровний М.М.

27.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. 1-го Травня, 24 гр. Татькову А.Ю.

28.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: смт. Утківка, біля домоволодіння по вул. Лугова, 71 гр. Пахомову І.Ю.

29.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: с. Кринички, біля домоволодіння  по  вул. Котляревського, 27 гр. Дядченко Т.А.

30.

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки на дві окремі (кадастровий номер 6325110700:00:294:0005) за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 292 ДП  « Харківський  облавтодор » ВАТ « ДАК» Автомобільні  дороги  України».

31.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки ТОВ «ТИТАН»

32.

Скасування рішення XLI сесії VIII скликання Мереф’янської міської ради від 20.02.2020 року  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Набережна, 19-А, гр. Пліско Є.В.

33.

Протокол поіменного голосування.

34.

Протокол ХLІV сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання.

 

Протоколи засідань постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства.

35.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

36.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

 

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень