A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XLVI сесія Мереф'янської міської ради (09 жовтня 2020 р.) - І частина

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХLVІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  09 жовтня 2020 року  

  1.  

Про затвердження порядку денного ХLVІ сесії Мереф’янської міської ради VIІІ скликання                                                                   

  1.  

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року.

Додаток 1

Додаток 2

  1.  

Про порядок розподілу орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Мереф’янської міської ради.

  1.  

Про внесення змін до Плану діяльності Мереф’янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

  1.  

Про перейменування комунального закладу «Навчально-методичний центр» Мереф’янської міської ради Харківської області» та затвердження його Статуту у новій редакції.

Статут

  1.  

Про  затвердження штатного розпису  комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Мереф’янської міської ради Харківської області.

  1.  

Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Мереф’янської міської ради Харківської області та Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Мереф’янської міської ради Харківської області.

Додаток

  1.  

Про внесення змін до рішення  ХХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради  VIІІ скликання від 07 листопада 2019 року  «Про затвердження Комплексної програми з енергоефективності та енергозбереження в Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді на період 2020-2022 років».

  1.  

Про внесення змін до рішення  ХХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради  VIІІ скликання від 07 листопада 2019 року  «Про затвердження Комплексної програми розвитку Молодіжної політики в Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді на період 2020-2022 років».

Додаток

  1.  

Про визначення уповноваженого органу Мереф’янської міської ради з питань пов’язаних з передачею в оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Мереф’янської міської ради.

11

 

 

12

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки ВКП «Служба замовника» Мереф’янської міської ради на 2020-2022 роки. 

Про передачу на баланс КП «ВОДОКАНАЛ» транспортного засобу.

13

Про передачу на баланс КП «Водоканал» Мереф’янської міської ради нежитлового приміщення.

14

Про відтермінування подання економічно обґрунтованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Водоканал» Мереф’янської міської ради.

15

Про затвердження норм питного водопостачання та водовідведення для населення  та підприємств м.Мерефа та с-ща Селекційне у разі відсутності засобів обліку води.

Додаток

16

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Мереф’янської міської ради, що підлягають приватизації в 2021році.

Додаток

17

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Мереф’янської міської ради, що не підлягають приватизації.

Додаток

18

Про затвердження Додаткового переліку підприємств, установ, організацій,  що надають соціально важливі послуги населенню  на  території  Мереф’янської міської територіальної громади.

19

Про розгляд депутатського запиту

20

Про внесення змін до структури Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради та переліків штатних одиниць, та затвердження положень про відділи.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додатки Положення про відділи Виконавчого комітету Мереф'янської міської ради:

1. Відділ благоустрою

2ідділ з питань соціально-економічного розвитку та бюджету  

3.Відділ надання адміністративних послуг

4. Відділ публічних закупівель

5. Відділ військового обліку та цивільного захисту

6. Загальний відділ

7. Відділ управління персоналом

8. ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ТА ПРОЕКТНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

9. ВІДДІЛУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

10. Відділ соціального захисту населення

11. Юридичний відділ

12. Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин та капітального будівництва

13. Відділ житлово-комунального господарства та комунального майна

14. Відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

21

Про внесення змін до рішення XXХVІI сесії  Мереф’янської міської ради VIII скликання від 07.12.2019р.  «Про затвердження Програми соціального захисту населення Мереф’янської міської ради на 2020-2022 рік».

22

Про надання разової матеріальної грошової допомоги мешканцям Мереф'янської міської територіальної громади.

23

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2019 року «Про  міський бюджет  Мереф’янської міської ради на 2020 рік (20502000000)».

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

24

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей.

25

Про надання дозволу на списання дебіторської заборгованості строк позивної давності якої більше трьох років.

26

Про преміювання.

27

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Будівництво складського комплексу з підприємства промислової переробки побутових відходів в межах населеного пункту м.Мерефа, пров. Яковлівський.

28

Про надання дозволу на розробку проектної документації «Будівництво ділянки компостування сміття без гною та фекалій по пров.Яковлівський в м.Мерефа.

29

Про   затвердження   Детального   плану  території обмеженої   вул. Дніпровська,  пров. Незаможника та       вул.  Незаможника        в      м.  Мерефа Харківського     району       Харківської      області.

   
   

31

Про проведення інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

32

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт Утківка, вул. Тімірязєва, 4 гр. Швайченко Т.В.

33

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт Утківка, вул. Заводська, 24 гр. Швайченко В.В.

34

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Незалежності, 10 гр. Мігунову В.В.

35

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Бджілостанція, 17 гр. Коваль Н.М. та гр. Армаш Г.І.

36

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, 2-й в’їзд Мірошниченка, 19-А гр. Буднік А.О.

37

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Підлісна, 6 гр. Барановському А.М.

38

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Погребняка Якима, 35-А гр. Хомишиній Я.В.

39

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачі її у власність за адресою: смт Утківка, пров. Шевченка, 1 гр. Горобець О.С

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень