Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XXXVIII сесія Мереф'янської міської ради від 06.12.2019 року

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХХХVІІІ сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  06 грудня 2019 року   

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХХХVІІІ сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження щорічного звіту про стан реалізації Стратегії розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади до 2027 року та Плану реалізації Стратегії розвитку Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади на період 2018-2020 років.

3.

Про затвердження Програми інформатизації в Мереф’янській міській  об’єднаній територіальній громаді на період 2020-2022 років.

4.

Про надання дозволу на розробку проектної документації  «Капітальний ремонт з впровадженням заходів по енергозбереженню будівлі КЗ «Мереф’янський ліцей ім. В.П. Мірошниченка», що розташований за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, м.Мерефа, вул. Мірошниченка, 63/1(літ.А-2)».

5.

Про затвердження Програми забезпечення діяльності поліцейського офіцера громади Харківського ВП ГУ НП в Харківській області на період 2020-2022 роки

6.

Про затвердження Програми навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради, депутатів Мереф’янської міської ради на 2020-2022 роки.

7.

Про надання разової матеріальної грошової допомоги
гр. Ярош М.В., 16.03.1935 р.н. на лікування.

8.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей.

9.

Про надання попередньої згоди на прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківського району до комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради.

Додаток

10.

Про створення комунального підприємства «Водоканал» Мереф’янської міської ради та затвердження його Статуту.

Додаток

11.

Про внесення змін до Плану діяльності Мереф’янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

12.

Про затвердження плану діяльності Мереф’янської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

13.

Про затвердження штатних розписів комунальних установ та підприємств Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради станом на 01.01.2020 рік.

14.

Про відкриття відділення в КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард»».

15.

Про перейменування  комунального закладу «Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4» Мереф’янської міської ради Харківської області, затвердження його Статуту у новій редакції  та внесення змін до видів економічної діяльності.

Додаток

16.

Про перейменування  комунального закладу «Мереф’янський ліцей імені Героя Радянського Союзу П.В.Мірошниченка» Мереф’янської міської ради Харківської області, затвердження його Статуту у новій редакції  та внесення змін до видів економічної діяльності.

Додаток

17.

Про організацію харчування дітей в закладах дошкільної освіти Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади. 

18.

Про організацію харчування дітей в закладах середньої освіти Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

19.

Про передачу у 2020 році з міського бюджету Мереф’янської міської ради  до районного бюджету Харківського району медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту.

20.

Про внесення змін до рішення ХХVІІ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 21 грудня 2018 року «Про міський бюджет  на 2019 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

21.

Про преміювання.

22.

Про затвердження рішення виконавчого комітету Мерефʼянської міської ради від 12.11.2019 року №634 «Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт спортивного майданчика в частині  облаштування бігової доріжки на території КЗ «Мереф’янський медичний ліцей» за адресою вул. Дніпровська, 233 м. Мерефа, Харківського району, Харківської   області».

23.

Про резервування земельних ділянок комунальної власності за Мереф’янською міською радою.

24.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Березова, 23 гр. Жуковій О.М.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Конституції, 175 гр. Михайлець О.М.

26.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Сухоярська, 65 гр. Степановій Н.А.

27.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Лікарський, 8 гр. Поліщук О.А.

28.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. Лесі Українки, 15 гр. Горюн Л.О.

29.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, в’їзд Павлова, 29 гр. Багинському Р.Ж.

30.

Про передачу земельної ділянки у спільну сумісну власність за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 242 гр. Ковтун А.О.,
гр. Кулак О.О. та гр. Хорунжа Д.В.

31.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 121/1 гр. Криворотову С.П.

32.

Про передачу земельної ділянки у власність за адресою: м. Мерефа, пров. Шевченка, 25 гр. Бірюкову І.П.

33.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Івана Франка, 11 гр. Ткач А.В.

34.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: смт Утківка, вул. Лугова, 31 гр. Савченку Р.А.

35.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Чумацька, 47 гр. Головко Н.Т.

36.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 273 АТ «Харківгаз»

37.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 228-А ТОВ Мереф’янський оптово-роздрібний центр «Меркурій».

38.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з земель для підприємств іншої промисловості (для обслуговування адміністративного центру з торгівельними приміщеннями) на цільове призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 230 ТОВ «Істрейт»

39.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 167 гр. Чекановій С.Г.

40.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва за рахунок земель житлової та громадської забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Шевченка, 25 гр. Бірюкову І.П.

41.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Зеленській В.М.

42.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Зеленському І.В.

43.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Зеленському М.В.

44.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Горло М.В

45.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Птіцину П.О.

46.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Харкову Р.В.

47.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Лівчиковій І.А.

48.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Сергеєву В.О.

49.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Немикіну Н.Ю.

50.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Кисельову А.О.

51.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення яка розташована на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту м. Мерефа, гр. Шевченко Л.І.

52.

Протокол ХХХVІІІ сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

53.

Протокол поіменного голосування

54.

Протокол засідання постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

55.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

56.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

57.

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень