Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

XLV cесія міської ради від 31.07.2020 рік

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

ХLV сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  31 липня 2020 року     

                                                           

№ з/п

назва рішення

1.

Про затвердження порядку денного ХLV сесії Мереф’янської  міської ради VIІІ скликання

2.

Про затвердження Статуту Мереф’янської  міської територіальної громади. 

Додаток

3.

Про Бюджетний регламент Мереф’янської міської ради.

4.

Про затвердження нової редакції Положення про відділ освіти, культури та спорту виконавчого комітету Мереф’янської міської ради

Додаток

5.

Про внесення змін до переліку видів економічної діяльності  ВКП «Служба замовника»

6.

Про затвердження Переліку  об’єктів комунальної власності територіальної громади Мереф’янської міської ради.

Додаток

7.

Про затвердження нормативно – правових  документів з питань приватизації комунального майна, що є власністю Мереф’янської міської ради

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

8.

Про надання дозволу на розробку проєктної документації «Капітальний ремонт житлового будинку розташованого за адресою: Харківська обл., Харківський р-н, м. Мерефа, вул. Козацька, буд.67»

9.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей

10.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Мереф`янської міської ради за І півріччя 2020 року

Додаток 1

Додаток 2 

11.

Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії Мереф’янської міської ради VІІІ скликання від 24 грудня 2019 року «Про  міський бюджет  Мереф’янської міської ради на 2020 рік (20502000000)»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

12.

Про преміювання.

13.

Про надання невикористаної частини щорічної основної відпустки міському голові Сітову В.І.

14.

Про розгляд депутатського запиту

15.

Про проведення інвентаризації земельних ділянок.

16.

Про надання згоди на укладення договору суперфіцію.

17.

Про передачу земельної ділянки площею 0,1000 га у власність за адресою: м.Мерефа, вул.Кошового Олега, 25 гр. Метельовій Л.А.

18.

Про передачу земельної ділянки площею 0,1000 га у власність за адресою:  м.Мерефа, вул. Московська, 23 гр. Льовкіній Л.В., гр.Сургаю В.В.

19.

Про передачу земельної ділянки  площею 0,0665 га у власність за адресою: м.Мерефа, вул. Конституції, 116 гр. Латишевій Т.І.

20.

Про передачу земельної ділянки площею 0,2415 га  у власність за адресою:  с.Нижня Озеряна, вул. Мереф’янська, 16-А гр. Зінченко В.В.

21.

Про передачу земельної ділянки площею 0,1000 га у власність за адресою: м.Мерефа, пров. Мічуріна/пров. Лесі Українки, 8/16 гр. Дзундза Я.Й.

22.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0950га  для ведення індивідуального садівництва за адресою: м.Мерефа, вул. Лесі Українки, 97,  гр. Михайлову В.Г.

23.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0950га  для ведення індивідуального садівництва за адресою: м.Мерефа, вул. Лесі Українки, 97 гр. Михайловій О.М.

24.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0631га  для ведення особистого селянського господарства заадресою: м. Мерефа, вул. Лугова,15 гр. Лялюк Р.С.

25.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0647га для індивідуального садівництва за адресою: с/т«Шелковод», ділянка №32 гр. Криволапову Ю.В.

26.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0490 га для обслуговування нежитлової будівлі кафе в м. Мерефа, вул. 5 Вересня, 113 гр. Мозговому О.В.

27.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0450 га для обслуговування нежитлової будівлі котельні в м. Мерефа, вул. Зелена, 3-А гр. Куян О.В.

28.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га для ведення індивідуального садівництва,  біля домоволодіння по вул. Соборна, 74 гр. Заікіній І.О.

29.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд яка розташована в м.Мерефа, в’їзд Прусянський, 3А гр. Маяцкій С.В., Маяцкій Ю.С., Маяцкому С.С.

30.

Про відкладення розгляду питання «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована на території  Мереф’янської міської ради в м.Мерефа, вул. Заборянська, 7-Д гр. Фроловій Л.М.»

31.

Протокол поіменного голосування

32.

Протокол ХLV сесії Мереф’янської міської   ради VIІІ скликання

33.

Протоколи засідань постійної комісії  з питань соціально-економічного розвитку,  бюджету, фінансів  та житлово-комунального господарства

34.

Протокол засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики

35.

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення

 

Протокол поіменного голосування

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень