Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ІІ сесія Мереф'янської міської ради від 04.12.2020 р. - частина III

ПЕРЕЛІК

прийнятих рішень

II сесією Мереф’янської міської ради VIІІ скликання

від  04 грудня 2020 року   

Перелік питань

76/20

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської  забудови за адресою: м. Мерефа, пров. Дніпровський, 9 гр. Свинаренку А.Є.

77/20

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва за рахунок земель житлової та громадської  забудови за адресою: вул. Ломоносова, 79/вул.  Українська, 51 гр. Новіковій О.В.

78/20

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд за адресою:  м. Мерефа, в’їзд Лозівський, 16 гр. Буряківській Л.С. та гр. Бажину П.О.

79/20

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд за адресою:  м. Мерефа, вул. Соборна, 88-А гр. Гамаль О.І.

80/20

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд за адресою:  м. Мерефа, пров. Заборянський, 1 гр. Обозному П.В.

81/20

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд за адресою:  смт Утківка, вул. Слобожанська, 10 гр. Добродомовій Л.Л.

82/20

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Шелковод»  земельна ділянка №96, яка розташована  на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту  гр. Кирилловій О.Є.

83/20

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Шелковод»  земельна ділянка №97, яка розташована  на території Мереф’янської міської ради за межами населеного пункту  гр. Шаптала А.В.

84/20

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-І  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР».

85/20

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-Ж  ТОВ «ОКЕАН-СОЛАР».

86/20

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 185-К  ТОВ «СК-МОНОЛИТ».

87/20

Про затвердження експертної грошової оцінки  земельної ділянки несільськогосподарського  призначення за адресою: м. Мерефа, пров. Яковлівський, 18-Б гр. Тищенко І.М. та гр. Тищенку М.П.

88/20

Про проведення інвентаризації  земельних ділянок комунальної  власності в м. Мерефа та смт Утківка.

 

Протокол засідання постійної комісії з питань регуляторної політики, інвестиційної діяльності, розвитку підприємництва, гендерних і правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту Мереф'янської мсіької ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, промисловості, житлово-комунального господарства, комунальної власності та приватизації Мереф'янської мсіької ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, земельних відносин, природокористування та охорони довкілля Мереф'янської мсіької ради VIII скликання

Протокол засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики, охорони здоров’я та соціального захисту населення Мереф'янської мсіької ради VIII скликання

 

Протокол засідання

Протокол поіменного голосування

 

ВІДЕО ЗАСІДАННЯ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень