Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Щотижневий звіт!

Дата: 04.12.2017 08:33
Кількість переглядів: 945

Щотижневий звіт!

Шановні мереф’яни! З метою ширшого висвітлення діяльності відділів, що входять до структури виконавчих органів Мереф’янської міської ради, наприкінці тижня буде надаватися звіт щодо проведеної

роботи відповідними підрозділами. Сьогодні, за період з 27.11.2017 р. по 01.12.2017 р., звітують п’ять відділів:

 

Загальний відділ

 

- Надійшло письмових звернень від громадян з різних питань – 12

- Надійшло звернень громадян, які надійшли з ХРДА, ХОДА – 2

- Надійшло запитів на отримання інформація згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» – 1

- Прийнято громадян на особистому прийомі за усними зверненнями (надано роз’яснення, рекомендації, тощо) – 27

- Прийнято вхідної документації від підприємств, організацій, установ – 39

- Отримано телефонограм (факсограм) – 2

- Оброблено та зареєстровано вихідну документацію у кількості – 117

- Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету та спеціалісти загального відділу прийняли участь у Харківському регіональному відділені Асоціації міст України, в рамках проведення Зборів членів Асоціації у практикумі на тему: “Практика застосування трудового законодавства в органах місцевого самоврядування”

 

Відділ соціального захисту населення

 

- Надано консультацій – 172

- Запити в ТОВ «Харківгаззбут», АК ХОЕ, КП «Коммуненерго» – 79

- Прийнято пакетів документів для призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами – 5

- Прийнято пакетів документів для призначення допомоги при народженні дитини – 7

- Прийнято пакетів документів для призначення допомоги на дітей одиноким матерям – 7

- Прийнято пакетів документів для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 6

- Прийнято пакетів документів для призначення допомоги на дітей-інвалідів віком до 18 років – 1

- Прийнято пакетів документів для призначення тимчасової державної допомоги дітям – 2

- Прийнято пакетів документів для призначення субсидій на ЖКП – 30

- Допомога на поховання – 1

- Видано довідок про склад сім’ї на призначення соціальної адресної допомоги та субсидій на житлово-комунальні послуги – 8

- Видано повідомленнь по призначенню субсидій на ЖКП – 85

 

Відділ у справах дітей

 

- Прийнято громадян на особистому прийомі за усними зверненнями (надано роз’яснення, рекомендації, тощо) – 30

- Надано листів, запитів та відповідей на листи, запити, звернення, що надійшли до відділу – 15

- Підготовлено проектів рішень сесії – 10

- Публікації на сайті – 1

- Зроблено витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно – 1

- Участь спеціаліста у навчальному семінарі-тренінгу «Взаємодія суб’єктів при здійсненні заходів з попередження насильства за ознакою статі та надання допомоги постраждалим від насильства у Харківській області»

 

Відділ з питань соціально-економічного розвитку та бюджету

 

- Щоденно ведеться облік надходження податків і зборів окремо по платникам

- Ведеться облік лімітів планових асигнувань видатків загального та спеціального фонду бюджету міста

- Підготовлені та надані до Управління казначейства в Харківському районі довідки про зміни до кошторису, річного розпису, плану асигнувань та помісячного розпису асигнувань бюджету міської ради на 2017 рік

- Спеціалістами відділу надано щотижневу інформацію про стан фінансування соціальних виплат із місцевих бюджетів до бюджетного відділу Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалістами відділу надано щомісячну інформацію про стан фінансування соціальних виплат із місцевих бюджетів до бюджетного відділу Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Надано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щотижневу інформацію про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді

- Надано до Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації інформацію про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді

- Спеціалістами відділу надаються консультації в усній формі щодо сплати місцевих податків

- Спеціалістами відділу надано 2 звіта до відділу розрахунків за енергоносії Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалістами відділу надано 2 звіта до бюджетного відділу Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалістами відділу надано 3 звіта до відділу доходів Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалісти відділу приймали участь у тренінгу із Ґендерно-орієнтованого бюджетування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)

- Спеціалістами відділу ведеться робота з базою платників земельного податку

- Спеціалістами відділу ведеться облік надходжень по відшкодуванню збитків заподіяних Мереф?янській міській раді внаслідок використання земельних ділянок на території Мереф’янської міської ради

- Спеціалістами відділу прийнято 45 громадян на особистому прийомі за усними зверненнями (надано роз’яснення, рекомендації, тощо)

- Видано 20 довідок про наявність у громадян земельних ділянок

- Підготовлено та направлено 14 листів суб’єктам господарювання, у яких було виявлено невідповідність кількості працівників роботодавця обсягам виробництва та факти провадження господарської діяльності без державної реєстрації у порядку, встановленому законом, з запрошенням на засідання комісії з розгляду справ з погашення заборгованості по заробітній платі, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та легалізації робочих місць

- Надано 2 відповіді на запити, що надійшли до відділу

 

Відділ військового обліку

 

- Поставлено на військовий облік військовозобов'язаних – 2 чол.

- Знято з військового обліку військовозобов'язаних – 1 чол.

- Поставлено на тимчасовий військовий облік військовослужбовців які прибули в відпустку – 2 чол.

- Перепрописка військовозобов'язаних – 1 чол.

- Оформлення особових справ юнаків 2001 року – 4 чол.

- Поновлено картки первинного обліку військовозобов’язаних згідно постанови № 921 – 45 шт.

- Надання консультації – 7 чол.

- Надано місячний звіт до Харківського ОРВК;

- Сформовано та направлено до Харківського ОРВК 79 особових справ призовника

 

Відділ Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності

 

- Супроводження проекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в м. Мерефа. (Технічне переоснащення серверної Мереф’янської міської ради з улаштуванням систем відеоспостереження в навчальних закладах та закладі освіти м. Мерефа Харківського району Харківської області. II етап), в рамках концепції «Розумні міста» Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

- Супроводження Проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», що виконується Deutsche Gesellschaft fьr Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH від Програми «U-LEAD з Європою».

- Співпраця з консультантами Харківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо актуальних конкурсів та грантів, що є важливим кроком до залучення інвестицій в Мереф’янську громаду.

- Співпраця з Асоціацією об’єднаних територіальних громад щодо актуальних конкурсів та грантів, що є важливим кроком до залучення інвестицій в Мереф’янську громаду.

- Підписано Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту «SMART ГРОМАДА – СТВОРЮЄМО РАЗОМ!» між Мереф’янською міською радою та ГО «Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності».

- Консультації з експертами та фахівцями щодо розробки реєстра Мереф’янської міської територіальної громади.

- Консультації з експертами та фахівцями щодо впровадження інтелектуальної системи вуличного освітлення на території Мереф’янської міської територіальної громади.

- Консультації з експертами та фахівцями щодо впровадження геоінформаційної системи на території Мереф’янської міської територіальної громади.

- Взято участь у церемонії нагородження фіналістів конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році», яка відбулася 30 листопада у місті Києві.

-Вирішення організаційних питань щодо участі у другій сесії третьої групи Академії лідерства, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

- Вирішення організаційних питань щодо участі у першій сесії четвертої групи Академії лідерства, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

- Взято участь у стратегічній сесії «Як електронні сервіси можуть сприяти поліпшенню життя ОТГ», яку проводила громадська організація «SocialBoost», в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

- Вирішення організаційних питань щодо участі у засіданні Секції місцевого економічного розвитку Асоціації міст України, яке відбудеться 4-5 грудня у місті Івано-Франківськ.

- Співпраця з координатором проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), щодо написання та подальшої реалізації проектів Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

- Обговорено перспективи майбутньої співпраці з представниками громадської організації «Енергійна країна», в рамках Програми сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України.

- Взято участь у черговому засіданні гендерної бюджетної групи, в рамках реалізації Національним Демократичним Інститутом (NDI) компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

- Співпраця з управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації щодо реалізації проекту «Спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, вул. Савченка/Л.Українка, м. Мерефа Мереф’янської об’єднаної територіальної громади – реконструкція» у 2017-2018 роках.

- Пошук потенційних інвесторів та грантодавців.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень