Харківська область, Харківський район

Чергові перемоги СК «Ахилес»

Дата: 26.02.2018 13:16
Кількість переглядів: 836

25 лютого у м. Харків пройшов Чемпіонат Харківської області з Кемпо-Карате за підтримки Федерації Кемпо та Кобудо IKF України.
У Комунальній установі «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 7» зібралися спортсмени з усіх куточків Харківської області аби проявити свій талант та отримати черговий досвід.
Місто Мерефа представляли спортсмени спортивного клубу «Ахилес» (тренер: Олександр Плетенко, помічники тренера: Юрій Осипенко, Сергій Рудий).
В котрий раз хлопці продемонстрували силу волі, жагу до перемоги та командний дух. За підсумками змагань у розділі «кемпо сабмішин» хлопці здобули:
у ваговій категорії 25 кг – Стоянський Вадим ІІ місце, Михайлик Микита ІІІ місце;
у ваговій категорії 30 кг –Захаров Олександр І місце, Семенихін Віталій – ІІІ місце, Блюдочкін Михайло ІІІ місце;
у ваговій категорії 35 кг – Зарівний Єгор І місце;
у ваговій категорії 40 кг – Кривошапко Максим І місце;
у ваговій категорії 45 кг – Замай Захар І місце.
Варто відзначити, що Олександр Захаров виступав і у розділі «комбат сабмішин» , де також здобув І місце.
Хлопці раділи кожній перемозі адже кожна здобута медаль це нелегкий труд тренерів, спортсменів та батьків.
Також хочеться привітати тренера СК «Ахилес» Олександра Плетенко, який 24 лютого у м. Київ виступив у Міжнародному Турнірі MMA PRO Ukraine (змішані єдиноборства) та здобув перемогу у суперника із Ізраїлю.
Вітаємо юних спортсменів та їх тренера з перемогою та бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі.