A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 06.09.2017 13:19
Кількість переглядів: 1026

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту містобудівної документації для врахування громадських інтересів  під час розроблення детального плану території

 

        «На підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та згідно рішення IIІ сесії VIІІ скликання Мереф’янської міської ради від 11 листопада 2016 року «Про розроблення детального плану території, обмеженої пров. Меліоративним,  об’єктами громадської забудови  по вул. Леонівській, садибами по вул. Театральній та річкою Мерефа в м. Мерефа Харківського району Харківської області»,  розроблено детальний план території (далі – ДПТ). Детальний план території, обмеженої  пров. Меліоративним, об’єктами громадської забудови по вул. Леонівській, садибами по вул. Театральній та річкою Мерефа в м. Мерефа Харківського району Харківської області.

               ДПТ уточнює положення генерального плану м. Мерефа, розробленого проектним інститутом «Харківпроект» у 1978 році, та визначає планувальну організацію і розвиток території. Генеральним планом міста  дана територія призначалася для розташування стадіону.

Площа ДПТ становить 9,0 га.

Проектом передбачено розміщення забудови на вільній території, відокремленій від вулиць  червоними лініями, визначеними даним Детальним планом території.

Основний вид використання території – громадська забудова –           спортивний комплекс з відповідною  інфраструктурою сфери обслуговування та торгівельні об’єкти. Передбачається розташування спортивних залів у комплексі з відкритими спортивними спорудами, між якими розташовуються смуги зелених насаджень шириною не менше 3 м.

Будівлі спортивних залів (передбачається дві будівлі) розташовуються з відступом від червоної лінії вулиці понад 50 м.

У зв’язку з розташуванням спортивних залів в комплексі з відкритими спортивними спорудами, при них передбачаються відповідні допоміжні приміщення для обслуговування відвідувачів, які займаються на майданчиках.

Замовником  розроблення детального плану території  виступає Мереф’янська  міська  рада.

Розробник  ДПТ – проектна організація ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ». Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин , капітального будівництва та державного архітектурно-будівельного контролю Трушковська О.І.

Ознайомитись з матеріалами проекту містобудівної документації можливо з 28 серпня по 28 вересня 2017 року, під час його прилюдного експонування,  в робочі дні з 10.00 до 14.00 години (відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, капітального будівництва та державного архітектурно-будівельного контролю в приміщенні Мереф’янської міської ради за адресою вул. Дніпропетровська, 213, м. Мерефа)  та на офіційному веб-сайті  Мереф’янської міської ради: merefyanska.gromada.org.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень