Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Щотижневий звіт!

Дата: 12.11.2017 14:53
Кількість переглядів: 663

Щотижневий звіт!

Шановні мереф’яни! З метою ширшого висвітлення діяльності відділів, що входять до структури виконавчих органів Мереф’янської міської ради, наприкінці тижня буде надаватися звіт щодо проведеної

роботи відповідними підрозділами. Сьогодні, за період з 06.11.2017 р. по 10.11.2017 р., звітують п’ять відділів:

 

Загальний відділ

 

- Надійшло письмових звернень від громадян з різних питань – 14

- Прийнято громадян на особистому прийомі за усними зверненнями (надано роз’яснення, рекомендації, тощо) – 31

- Прийнято вхідної документації від підприємств, організацій, установ – 44

- Отримано телефонограм (факсограм) – 1

- Оброблено та зареєстровано вихідну документацію у кількості – 103

- Надійшло запитів на отримання інформація згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» – 23

 

Відділ реєстрації

 

- Зареєстровано місце проживання – 23 осіб

- Знято з реєстрації місця проживання – 24 осіб

- Видано довідок про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання – 25 особам

- Внесено змін до паспортних документів про перейменування об’єктів топономіки – 17 особам

- Виявлено адміністративних порушень за ст. 197 ч. 1 КУпАП відносно 6 громадян

- Надано консультацій – 52 особам

- Оформлено талонів реєстрації/зняття з реєстрації – 45

- Оформлено карток реєстрації особи – 88

- Оформлено адресних карток – 21

- Видано копій карток реєстрації, та адресних карток –21

- Зареєстровано народження – 8 (з них 4 хлопчики та 4 дівчинки)

- Зареєстрували шлюб – 3 пари

- Померло – 12 особи

- Видано довідок про склад сім’ї – 126

 

Відділ Міжнародних відносин та проектно-інвестиційної діяльності

 

- Супроводження проекту «Безпечне та комфортне місто: встановлення системи відеоспостереження в м. Мерефа. (Технічне переоснащення серверної Мереф’янської міської ради з улаштуванням систем відеоспостереження в навчальних закладах та закладі освіти м. Мерефа Харківського району Харківської області. II етап), в рамках концепції «Розумні міста» Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй

- Супроводження Проекту «Реформа в сфері енергоефективності України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH від Програми «U-LEAD з Європою»

- Надано інформацію для підготовки інвестиційного паспорту Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади Харківському відокремленому підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»

- Співпраця з консультантами Харківського регіонального відділення Асоціації міст України щодо актуальних конкурсів та грантів, що є важливим роком до залучення інвестицій в Мереф’янську громаду

- Співпраця з Асоціацією об’єднаних територіальних громад щодо актуальних конкурсів та грантів, що є важливим роком до залучення інвестицій в Мереф’янську громаду

- Ведеться робота з розробки плану покращення послуги «Утримання та ремонт доріг» у зоні відповідальності Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади, в рамках вимог Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

- Підготовка до реалізації компоненту «Місцевий економічний розвиток», в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

- Взято участь у тренінгу «Врахування Цілей сталого розвитку в стратегіях розвитку територіальних громад», який відбувся за підтримки проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Глобального екологічного фонду «Інтеграція Конвенцій РІО в національну політику України» 10 листопада у м. Харків

- Взято участь у позачергових Загальних Зборах Асоціації «Енергоефективні міста України», які відбулися 7 листопада у місті Києві

- Взято участь у конференції «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи», яку проводила Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки Угоди Мерів і GIZ в рамках XIІІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства»

- Взято участь у тренінгу «Бюджет участі – українські реалії», в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», який відбувся 27-28 жовтня, в приміщенні Комунального закладу «Мереф’янська міська центральна бібліотека»

- Проведено зустріч зі студентами Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, під час якої було презентовано проекти, реалізовані за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

- Вирішення організаційних питань щодо участі у форумі ініціатив інфраструктурної програми для України «Будуємо майбутнє разом», який проводиться за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

- Співпраця з координатором проекту «Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), щодо написання та подальшої реалізації проектів Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади.

- Підготовка необхідних документів для укладення Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проекту «SMART ГРОМАДА – СТВОРЮЄМО РАЗОМ!» між Мереф’янською міською радою та ГО «Агенція інноваційного, сталого розвитку та ресурсоефективності».

- Підготовлено лист Міністерству соціальної політики України щодо включення Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади до переліку об’єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс».

- Підготовлено лист Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо можливості фінансування проектів «Реконструкція адміністративної будівлі, розташованої за адресою: м. Мерефа, вул. Культури 2б, Харківської області» та «Нове будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на території стадіону «Авангард», розташованого по вул. Леонівській, 68, м. Мерефа, Харківської області» за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

- Надано консультації спеціалістам Мереф’янської міської ради щодо проходження дистанційного навчання з Управління проектами, ініційованого в Спільноті практик місцевого розвитку, в рамках Школи місцевого самоврядування «DESPRO».

- Обговорено перспективи майбутньої співпраці з експертами регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта, в рамках Програми сприяння підвищенню енергоефективності об’єднаних територіальних громад України.

- Заповнено анкету для тренінгу з комунікації, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

- Пошук потенційних інвесторів та грантодавців.

 

Відділ у справах дітей

 

- Прийнято громадян на особистому прийомі за усними зверненнями (надано роз’яснення, рекомендації, тощо) – 12

- Надано листів, запитів та відповідей на листи, запити, звернення, що надійшли до відділу

- Організовано оздоровлення дітей пільгового контингенту (підготовлено пакети документів, сформовано групу) – ДОТ «Артек» - 1 дит., ДОТ «Динамо» - 2 дит.

- Підготовлено проектів рішень виконкому та сесії Мереф’янської міської ради – 2

 

Відділ з питань соціально – економічного розвитку та бюджету

 

- Підготовлені та надані до Управління казначейства в Харківському районі довідки про зміни до кошторису, річного розпису, плану асигнувань та помісячного розпису асигнувань бюджету міської ради на 2017 рік

- Спеціалісти відділу підвищили кваліфікацію у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президенті України на тематичному семінарі «Бюджетна децентралізація як складова формування місцевих бюджетів»

- Щоденно ведеться облік надходження податків і зборів окремо по платникам

- Ведеться облік лімітів планових асигнувань видатків загального та спеціального фонду бюджету міста

- Спеціалістами відділу надано інформацію про обсяг видатків на 2017 рік до Фінансового управління Харківської районної державної адміністрації

- Спеціалістами відділу надано 2 звіта до відділу інформаційного забезпечення Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалістами відділу надано 1 звіт до відділу розрахунків за енергоносії Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалістами відділу надано 1 звіт до відділу доходів Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Спеціалістами відділу надано щотижневу інформацію про стан фінансування соціальних виплат із місцевих бюджетів до бюджетного відділу Департаменту фінансів Харківської ОДА

- Затверджено 11 рішень на засіданні Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради:

- КПКВК МБ 0316650 «Утримання та розвиток інфраструктури доріг»;

- КПКВК МБ 0316060 «Благоустрій міст, сіл, селищ»;

- КПКВК МБ 0311010 «Дошкільна освіта»;

- КПКВК МБ 0311020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами;

- КПКВК МБ 0313034 «Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку»;

- КПКВК МБ 0317420 «Програма стабілізації та соціально-економічного розвитку територій»;

- КПКВК МБ 0310170 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів»;

- КПКВК МБ 0314090 «Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу»;

- КПКВК МБ 0314060 «Бібліотеки»

- КПКВК МБ 0313240 «Організація та проведення громадських робіт»;

- КПКВК МБ 0316130 «Забезпечення функціонування комбінатів комунальних підприємств, районних виробничих об’єднань та інших підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства»;

- Надано до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України щотижневу інформацію про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді

- Надано до Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації інформацію про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в Мереф’янській об’єднаній територіальній громаді

- Підготовлені проекти рішень на засідання сесії Мереф’янської міської ради

- Спеціалістами відділу надаються консультації в усній формі щодо сплати місцевих податків

- Проведено демонтаж спеціальної конструкції зовнішньої реклами

- Надано відповіді на листи, що надійшли до відділу

- Спеціалістами відділу ведеться робота з базою платників земельного податку

- Спеціалістами відділу ведеться облік надходжень по відшкодуванню збитків заподіяних Мереф?янській міській раді внаслідок використання земельних ділянок на території Мереф’янської міської ради

- Спеціалістами відділу прийнято 29 громадян на особистому прийомі за усними зверненнями (надано роз’яснення, рекомендації, тощо)

- Видано 24 довідок про наявність у громадян земельних ділянок

- Спеціалістами відділу було прийнято участь у засіданні комісії з питань визначення розміру збитків власнику землі та відшкодуванню збитків за порушення землекористувачами законодавства щодо використання земельних ділянок в м. Мерефа

- Спеціалісти відділу було прийнято участь у форумі місцевого самоврядування з обговорення фінансування та реформування сфери житлово – коммунального господарства, земельних ресурсів та комунального майна, місцевих фінансів та економічного розвитку, який проводився в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який відбувся в м.Київ

- Спеціалістами відділу підготовлено лист до ГУ ДФС у Харківській області з метою отримання інформації щодо платників податків, які мають заборгованість по податку з ЄСВ та невідповідності кількості працівників роботодавця обсягам виробництва до середніх показників за відповідним видом економічної діяльності

- Спеціалістами відділу підготовлено та направлено лист до Головного управління статистики у Харківській області з метою отримання інформації щодо платників податків, які мають заборгованість з виплати заробітної плати

- Спеціалістами відділу підготовлено лист до Харківського приміського об’єднаного управління ПФУ з метою отримання інформації щодо:

- роботодавців, які нараховують заробітну плату менше мінімальної;

- роботодавців, у яких стосовно працівників відсутнє повідомлення про прийняття на роботу;

- роботодавців, у яких протягом місяця кількість працівників, що працюють на умовах неповного робочого часу, збільшилась на 20 і більше відсотків;

- працівників, які виконують роботи (надають послуги) за цивільно-правовими договорами в одного роботодавця більше року.

- Підготовлено та надано відповіді на запити, що надійшли до відділу

- Спеціалістами відділу було надано роз’яснення 7 суб’єктам господарювання щодо застосування норм законодавства про працю.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень