Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ПРОЕКТІВ: «Місцеві ініціативи для розвитку громад"

Дата: 20.04.2018 17:06
Кількість переглядів: 865

Шановні представники громадських організацій Мереф’янської ОТГ!

ГС "Харківський університетський консорціум" – регіональний партнер програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), запрошує місцеві громадські організації та ініціативні групи з громад-партнерів програми DOBRE у Харківській області подати заявки на участь у конкурсі проектів «Місцеві ініціативи для розвитку громад». 

Мета конкурсу. Активізація мешканців громад та залучення їх до прийняття рішень і реалізації ініціатив розвитку у громадах – необхідна складова як посилення спроможності громад, так і успіху реформи децентралізації в цілому. За рік роботи у партнерстві з програмою DOBRE у громадах з’явилися місцеві організації та ініціативні групи, які пройшли навчання, отримали консультаційну підтримку і стали здатні розробити і втілити ідеї, що відповідають потребам громади і мають потенціал залучити мешканців до вирішення важливих життєвих питань у громадах. Проект «Місцеві ініціативи для розвитку громад» має на меті підтримати такі організації та ініціативні групи, давши їм можливість реалізувати корисні для громади ініціативи, що співпадають пріоритетами, включеними до стратегій розвитку громад, розроблених спільно з програмою DOBRE. У процесі впровадження цих ініціатив виконавці зможуть підвищити свої навички виконання проектів та посилити свою організаційну спроможність. 

 

Завдання конкурсу – активізувати місцеві об’єднання громадян, місцеві громадські організації, молодіжні та ініціативні групи; надати можливість мешканцям громад розвинути творчий потенціал і взяти на себе відповідальність за принесення позитивних перетворень, показати конкретні і видимі результати згуртованої роботи мешканців громад.

 

Напрямки проектної діяльності. Запропоновані ініціативи повинні чітко відповідати напрямкам розвитку громади, включеним до стратегій громад, розроблених у співпраці з програмою DOBRE. 

Діяльність може включати, але не обмежуватись, такими темами:

• Згуртування громади та активізація мешканців на користь громади;

• Започаткування в громаді нових практик та послуг (ресайклінг, майстерня добрих речей, гараж сейл, фестивалі);

• Створення громадських просторів;

• Захист довкілля та розвиток екологічного мислення;

• Туристичні ініціативи (включно зі спрямованими на започаткування туристичного бізнесу та розвитку туризму в громаді);

• Нові ЗМІ для громади (навчання + створення медіа-продукту);

• Розроблення і створення унікального продукту громади;

• Інформаційно-просвітницькі кампанії, включно із тими, що допомагають краще знати свою громаду і представляти її іншим;

• Культурні проекти та ініціативи для творчої самореалізації;

• Зустрічі з успішними людьми.  

Заявки можуть подавати зареєстровані місцеві громадські організації та об’єднання громадян, ініціативні групи громад, включно із молодіжними організаціями, з громад-партнерів програми DOBRE. Кожен заявник може подати один і більше проектів, але отримати підтримку для реалізації лише одного з них. 

 

До конкурсу допускаються проекти, які будуть реалізовуватися кількома організаціями, а також проекти міжмуніципального співробітництва.

Тривалість проектів – до 3 місяців. Впровадження проектів повинно початися не пізніше 1 серпня 2018 року.

Максимальний розмір підтримки для однієї громади – 5000 доларів США. Організації, Заявник повинен надати власний внесок у виконання проекту у розмірі 10% від загального бюджету проекту. Власний внесок може бути як у грошовій, так і негрошовій формі, наданий як місцевою владою, так і залученими партнерами або спонсорами. У проекті дозволяються адміністративні витрати у розмірі не більше 30% (комунальні, зарплата координатора проекту і бухгалтера, банківські видатки, обладнання для офісу). 

Проектні заявки розглядатиме конкурсна комісія, до складу якої входитимуть представники ГС "Харківський університетський консорціум" та експерти партнерських організацій. Фіналістів погоджуватимуть відповідальні особи програми DOBRE.

 

Критерії оцінки:

• Обґрунтованість потреби проекту, відповідність стратегії громади;

• Кількість людей, які залучені до планування і впровадження проектів;

• Оригінальність ідеї проекту;

• Конкретні результати проекту і довгостроковий вплив на громаду;

• Потенціал проектної команди;

• Реалістичний робочий план;

• Раціональне використання коштів;

• Попередній досвід впровадження громадських ініціатив;

• Спроможність організації чи ініціативної групи.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати заповнені форми заявки, бюджету, і також надати документи, які підтверджують власний внесок. Заявки приймаються електронну на адресу go_huk@ukr.net

Заявки приймаються до кінця дня до 23.59 год.  31 травня 2018 року. Питання щодо участі в конкурсі, по конкурсу приймаються на електронну адресу smaglyuk_anna@ukr.net до 15 травня 2018 року. 

Додаток (Заявка)

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень