Харківська область, Харківський район

Переможці Чемпіонату України з тхеквондо ВТ!

Дата: 25.04.2018 14:15
Кількість переглядів: 679

З 18 по 22 квітня в харківському Палаці спорту проходив п'ятиденний марафон Чемпіонату України з тхеквондо ВТ серед  різних вікових категорій. В такому форматі національні старти проводяться вперше і об'єднали близько 1700 спортсменів з усіх регіонів України, де розвивається олімпійське тхеквондо.

Першими в боротьбу вступили юні спортсмени і принесли перші нагороди чемпіонату України  нашій громаді:

- Проскурня Ярослав – ІІІ місце

- Бурова Ксенія – ІІІ місце

- Карасик Анастасія – ІІІ місце

- Єдигорев Ярослав – ІІІ місце

У змаганнях юніорів вихованець комунального закладу «КДЮСШ «Авангард»» Жупійов Микита, з рахунком фіналу 30:2 здобув перемогу над суперником і став Чемпіоном України серед юніорів.

Марафон змагань закінчила вікова група U-21, де Микита випробовував свої сили з більш досвідченими спортсменами і в важких боях виборов 3 місце Чемпіонату України серед молоді.

За результатами змагань Жупійов Микита виконав норматив Майстра спорту України.

Вітаємо всіх спортсменів та тренерський склад з перемогами на чемпіонаті!