Харківська область, Харківський район

Переможець Чемпіонату України з гирьового спорту

Дата: 25.04.2018 14:38
Кількість переглядів: 805

19-22 квітня,  у м. Житомир, у спортивному комплексі «Динамо» пройшов Чемпіонат України серед ветеранів гирьового спорту. Щоб позмагатися за першість до Житомиру приїхали спортсмен з усієї України. Змагання пройшли на високому організаційному рівні та були досить напруженими.
У Чемпіонаті взяв участь мешканець Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади Андрій Калашник, котрий став двократним чемпіоном України з гирьового спорту. Цього разу він посів перше місце серед ветеранів (вікова група – 40-49 років) у виді програми: двоборство (вагова категорія: до 85 кг.).
Щиро вітаємо Андрія Калашника з перемогою! Бажаємо наснаги та нових спортивних досягнень!