Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 19.06.2018 13:18
Кількість переглядів: 754

 

Мереф'янська міська рада повідомляє, що 10 липня 2018 року о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (колишня – Дніпропетровська) (відділ з питань соціально-економічного розвитку та бюджету) відбудеться конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою.

Метою проведення робіт із землеустрою є створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків та порядку їх відшкодування землекористувачами та відшкодування збитків Мереф'янській міській раді, заподіяних внаслідок неодержання власником землі доходів за час тимчасового невикористання земельних ділянок або використання з порушенням норм земельного законодавства землекористувачами.

Претенденти повинні до 10 години 04.07.2018 року включно надати до конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою наступні документи:

- заява про участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби та мають відмітку у паспорті;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду за ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою;

- письмова інформація претендента про його досвід (за наявності);

- проект завдання на виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати замовник та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами робіт;

- строк виконання робіт (у календарних днях)/

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою» із зазначенням назви об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Конкурсна пропозиція повинна містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт. Вартість виконання робіт у конкурсній пропозиції наводиться з урахуванням податку на додану вартість.

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою знаходиться за адресою: м. Мерефа, вул. Дніпровська  (колишня  Дніпропетровська), буд 213, контактний телефон: 748-21-17.

 

Інформація про об'єкт землеустрою:

Місцезнаходження об’єкта землеустрою:

62472, Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, 221

(поштовий індекс) (місцезнаходження)

Орієнтовна площа земельної ділянки:

0,1200 га

Відомості про об’єкти будівництва, які розташовані на земельній ділянці: нежитлова будівля.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень