A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Громадські обговорення

Дата: 01.02.2019 13:56
Кількість переглядів: 583

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «АЕС СОЛАР» (ЄДРПОУ 42018020) виносить на громадське обговорення мешканців м. Мерефа питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт:

Нове будівництво наземної фотогальванічної електростанції потужністю 3,9 МВт в м.Мерефа, Харківського району, Харківської області.

Оскільки введення в експлуатацію вказаного пускового комплексу сонячної електростанції відбувається у 2019 році, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземної СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017р. по 31.12.2019р., згідно із Законом Украі?ни «Про альтернативні джерела енергіі?». Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті (https://aessolar.com.ua/) Товариства з обмеженою відповідальністю «АЕС СОЛАР» (ЄДРПОУ 42018020).

Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «АЕС СОЛАР» (ЄДРПОУ 42018020) будуть проведені громадські слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на об’єкт: альтернативної енергетики, електростанції з використанням енергії сонця на об’єкт нове будівництво наземної фотогальванічної електростанції потужністю 3,9 МВт в м.Мерефа, Харківського району, Харківської області, які пройдуть із залученням місцевих мешканців міста Мерефа, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування «_15_» лютого 2019 року об 11:00 год.

Адреса проведення громадських слухань: приміщення _Мереф’янської міської ради, в актовій залі, м. Мерефа, вул. Дніпровська,213 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень