Харківська область, Харківський район

В Сумах провели чемпіонат області з тхеквондо

Дата: 19.02.2019 09:44
Кількість переглядів: 536

16 лютого в м. Суми пройшов відкритий чемпіонат Сумщини з тхеквондо. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з Сум, Конотопа, Київської, Харківської та Чернігівської областей. За нагороди боролися спортсмени різних вікових категорій від 2013 до 2002 року народження, що представляють 14 клубів і організацій. Організатором змагань виступив Сумський обласний підрозділ тхеквондо WT.

Мереф’янську громаду представляли вихованці «КЗ «Комплексно дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (тренер Дмитро Манюхін). Спортсмени проявили жагу до перемоги та вибороли призові місця: Манюхін Назар –ІІ місце, Бут Денис – ІІІ місце, Іванова Марія – ІІІ місце, Киричково Лія – ІІІ місце, Мовін Андрій – ІІІ місце, Мовін Ілля – ІІІ місце, Лапеєв Ярослав – ІІІ місце. Вітаємо мереф’ян з перемогою.

У загальному підсумку серед областей перемогла Харківщина, бійці якої завоювали 91 медаль: 30 золотих, 23 срібних і 38 бронзових. Другими стали кияни - 49 медалей (14-15-20), третіми сумчани - 34 медалі (9-11-14). У чернігівців - 9 призових місць (1-5-3).